آموزش هدفمند در توانمندسازی کارهای نوپای فاوا
شما اینجا هستید
اخبار IT » آموزش هدفمند در توانمندسازی کارهای نوپای فاوا

آموزش هدفمند در توانمندسازی کارهای نوپای فاوا ،رئیس پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری آموزش‌های هدفمند و برنامه ریزی شده و مشاوره‌های تخصصی را از راه‌های توانمندسازی کسب و کارهای نوپای فاوا عنوان کرد و گفت: امیدواریم در سال جدید شاهد رشد و شکوفایی کشور در زمینه تولید محتوا، نرم افزار و خلق ارزش افزوده در این حوزه باشیم.
به گزارش چهارمحال آنلاین ؛ اسماعیل پیرعلی رئیس پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری امروز در نشست تخصصی پارک علم و فناوری و اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان با موضوع “مرکز تسهیل گری کسب و کارهای نوپای فاوای” چهارمحال و بختیاری، با تاکید بر حمایت از محصولات و کالاهای ایرانی اظهار داشت: با توجه به دانش فنی و توانمندی شرکت‌های فعال در حوزه فناوری اطلاعات، تولیدات نرم افزاری جوابگوی نیاز کشور خواهد بود و حتی میتوان این محصولات را به بازارهای خارجی عرضه نمود.
وی آموزش‌های هدفمند و برنامه ریزی شده و مشاوره‌های تخصصی را از راه‌های توانمندسازی کسب و کارهای نوپای فاوا عنوان نمود و اظهار امیدواری کرد در سال جدید شاهد رشد و شکوفایی کشور در زمینه تولید محتوا و نرم افزار و خلق ارزش افزوده در این حوزه خواهیم بود.
باید فرهنگ سازی برای ایجاد استارتاپ‌های موفق بین دانشجویان و دانش‌آموزان گسترش یابد
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان نیز در این جلسه حمایت از کسب و کارهای نوپای فاوا را از مهمترین برنامه ای این اداره کل عنوان نمود و افزود: این اداره کل پس از راه اندازی مرکز “آپا” و مرکز “تسهیل گری کسب و کارهای نوپای فاوا” با همکاری پارک علم و فناوری و مراکز دانشگاهی استان، راه اندازی صندوق سرمایه گذاری ریسک پذیر از طریق صندوق وجوه اداره شده وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات را در دستور کار قرار داده است.
مرتضی بلالی با اشاره به دوره‌های آموزشی برگزار شده توسط مرکز تسهیل گری کسب و کارهای نوپای فاوا خواستار برگزاری این دوره‌ها در دیگر شهرستان های استان شد.
وی تصریح کرد: فرهنگ سازی برای ایجاد استارتاپ‌های موفق نه تنها در میان دانشجویان بلکه باید در میان دانش آموزان نیز گسترش یابد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

چهارمحال و بختیاری | خبرگزاری استان چهارمحال و بختیاری