شما اینجا هستید
اجتماعی » احسان و نیکوکاری باید جزو برنامه روزانه مومنان قرار گیرد

احسان و نیکوکاری باید جزو برنامه روزانه مومنان قرار گیرد ،نماینده ولی‌فقیه در چهارمحال و بختیاری گفت: احسان و نیکوکاری باید جزو برنامه‌های هر روز زندگی مومنان باشد چرا که احسان و نیکوکاری به نیازمندان ضروری است.به گزارش خبرگزاری چهارمحال آنلاین ،حجت‌الاسلام والمسلمین محمدعلی نکونام ظهر امروز در دیدار با کارکنان کمیته امداد امام خمینی استان با اشاره به ایام احسان و نیکوکاری اظهار داشت: مومن محسن است و رفتار ایمانی‌اش با احسان گره خورده است بنابراین اقتضائات جامعه ایمانی احسان است و باید این امر خدا پسندانه در جامعه ترویج یابد.
وی افزود: در جامعه کنونی نیز باید بیشتر به احسان اقتصادی پرداخته شود اما برای کامل شدن احسان باید در تمامی عرصه‌ها ورود پیداکرد و جشن نیکوکاری که یکی از مصادیق احسان است به‌ صورت روزانه باید در زندگی مؤمنان تکرار شود.
نماینده ولی‌فقیه در چهارمحال وبختیاری بیان کرد: احسان و نیکوکاری باید جزء برنامه‌های هر روز زندگی مومنان باشد چرا که احسان و نیکوکاری به نیازمندان ضروری است و چراغ این امر خدا پسندانه باید روز به روز روشن‌تر شود.
نکونام با اشاره به ترویج فرهنگ نیکوکاری در جامعه خاطرنشان کرد: همه مردم باید در این جشن شرکت کنند و امدادرسانی مقطعی در میان افراد نیازمند ضروری و لازم است چرا که افرادی شاید تحت پوشش کمیته امداد نیستند ولی به ‌صورت مقطعی نیازمند هستند بنابراین نباید این افراد را از امدادرسانی محروم کنیم.
وی گفت: کمیته امداد امام خمینی یکی از دستاوردهای مهم و ارزشمند انقلاب است که موجب دلگرم شدن اقشار محروم جامعه به نظام شده است.
نماینده ولی‌فقیه در چهارمحال و بختیاری با تأکید بر اینکه فرهنگ‌سازی موجب نهادینه کردن احسان و نیکوکاری می‌شود، تصریح کرد: در این هفته مبارک مردم خیر‌اندیش و نیکوکار استان در یک خیز عمومی سعی می‌کنند از محرومان و نیازمندان جامعه حمایت کنند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

چهارمحال و بختیاری | خبرگزاری استان چهارمحال و بختیاری