شما اینجا هستید
علمی » ارسال ۱۴۰ اثر به جشنواره حرکت در دانشگاه شهرکرد

ارسال ۱۴۰ اثر به جشنواره حرکت در دانشگاه شهرکرد ،معاون فرهنگی، اجتماعی دانشگاه شهرکرد از ارسال ۱۴۰ اثر به دبیرخانه دهمین جشنواره درون دانشگاهی حرکت این دانشگاه در بخش رقابتی خبر داد.
به گزارش چهارمحال آانلاین، حمیدرضا عزیزی روز سه شنبه در نشست با خبرنگاران استان، تصریح کرد: این جشنواره هر ساله در ۲ بخش رقابتی و نمایشگاهی برگزار می شود که در بخش رقابتی ۱۴۰ اثر به دبیرخانه واصل شده است.
وی افزود: از این تعداد، ۲۱ اثر در قالب فعالیتهای علمی و خلاقانه، نشریه، مسابقه علمی، پژوهش، فضای مجازی، تالیف و ترجمه کتاب، اختراع و کارآفرینی به عنوان آثار برتر انتخاب شد.
عزیزی زمان برگزاری بخش نمایشگاهی این جشنواره را هفتم تا نهم آبانماه امسال عنوان کرد و ادامه داد: در بخش نمایشگاهی نیز ۱۴غرفه از دستاوردهای پژوهشی و علمی انجمن و گروه های دانشجویی و بسیج جامعه علمی در جوار دانشکده علوم پایه این دانشگاه برپا می شود.
وی بیان کرد: در زمان اختتامیه این نمایشگاه، ۶ انجمن علمی برگزیده، ۱۵ اثر منتخب در بخش رقابتی و یک غرفه برتر معرفی و تجلیل می شوند.
عزیزی افزود: برگزیدگان این دوره از جشنواره درون دانشگاهی نیز به جشنواره ملی حرکت که در تاریخ یکم تا سوم آذر امسال در دانشگاه رازی کرمانشاه برگزار می شود، راه می یابند.
وی تصریح کرد: دانشگاه شهرکرد در طول ۹ دوره برگزاری جشنواره ملی حرکت، هرساله در هشت عنوان حائز رتبه های برتر شده است.
معاون فرهنگی، اجتماعی این دانشگاه، افزایش مشارکت دانشجویان در فعالیت های علمی، شناسایی انجمن و گروه های دانشجویی فعال، توانمندسازی دانشجویان برای پاسخگویی به نیازهای کشور بخصوص در حوزه های صنعتی را از اهداف برگزاری این جشنواره برشمرد.
وی با بیان فعالیت ۳۷ انجمن علمی در دانشگاه شهرکرد اظهار کرد: انتقال تجربیات علمی موفق و الگو بین دانشجویان، ارتقای مهارتهای ارتباطی و روحیه کار گروهی بین آنان، ارتقای مهارت مدیریت و اجرای ایده و تامین نیازهای مالی برای تجاری سازی این ایده ها، هم اندیشی با دیگر دانشجویان، آزاد اندیشی، افزایش روحیه خودباوری و ایجاد تعامل بیشتر بین صنعت و دانشگاه از مزایای عضویت دانشجویان در انجمن و تشکلهای علمی است.
هم اینک بیش از هشت هزار دانشجو در دانشگاه شهرکرد مشغول به تحصیل در ۱۸۴ رشته شامل ۵۳ رشته کارشناسی، ۸۲ رشته کارشناسی ارشد، ۴۸ رشته در مقطع دکترای تخصصی و یک رشته در مقطع دکترای حرفه ای هستند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

چهارمحال و بختیاری | خبرگزاری استان چهارمحال و بختیاری

error: Content is protected !!