شما اینجا هستید
اجتماعی » استاندار وعده ۱۳۰۰۰ اشتغال در استان داد

استاندار وعده ۱۳۰۰۰ اشتغال در استان داد ،استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: مدیران دستگاه‌های اجرایی مربوطه و فرمانداران باید این ۹ طرح را برای ایجاد ۱۳ هزار شغل تا پایان امسال در استان مدنظر قرار دهند. به گزارش خبرگزاری چهارمحال آنلاین ، اقبال عباسی امشب در شورای برنامه ریزی و توسعه استان با بیان اینکه امسال ۹ طرح اشتغالزایی در بخش‌هایی مانند مسکن، کار و تعاون، حمل و نقل و جهادکشاورزی در قانون بودجه پیش‌بینی شده است، اظهارداشت: مدیران دستگاه‌های اجرایی مربوطه و فرمانداران باید این ۹ طرح را برای ایجاد ۱۳ هزار شغل تا پایان امسال در استان مدنظر قرار دهند.
وی با اشاره به نقش محوری استانداری برای برنامه ریزی افزود: مهم‌ترین وظیفه فرمانداران این است که با حضور و مشارکت مدیران دستگاه‌های اجرایی برنامه‌ریزی‌های لازم را انجام دهند.
استاندار چهارمحال و بختیاری بیان کرد: بنده هیچ اعتقادی به مصوبه در شهرستان‌ها ندارم چرا که بودجه یک بار می‌آید و توزیع می‌شود اینکه در سفر شهرستانی مصوبه داشته باشیم فریبکاری است.
عباسی خواستار دقت فرمانداران در تصویب اعتبارات شهرستانی شد و تصریح کرد: اگر قولی به مردم داده‌ایم باید در تصویب برنامه شهرستانی به آن توجه شود.
وی هماهنگی بین دستگاه‌ها، نظارت بر اجرای درست برنامه‌ها و ارزیابی مدیران دستگاه‌ها و پروژه‌ها را از دیگر وظایف استانداری برشمرد و خاطرنشان کرد: مصوبات باید سر جای خود اجرا شود ضمن اینکه لازم است برای کاهش نرخ بیکاری استان به طرح‌های اشتغالزایی اولویت داد و به آن دقت بیشتری شود.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

چهارمحال و بختیاری | خبرگزاری استان چهارمحال و بختیاری

error: Content is protected !!