شما اینجا هستید
اقتصادی » اعتبارات استانی چهارمحال و بختیاری ۹۵ درصد افزایش یافت‌

اعتبارات استانی چهارمحال و بختیاری ۹۵ درصد افزایش یافت ،نماینده مردم اردل، کیار، فارسان و کوهرنگ در مجلس ‌‌گفت: سال ۹۵ اعتبارات استانی استان حدود ۹۵ درصد افزایش داشته است‌. به گزارش خبرگزاری چهارمحال آنلاین ، علی کاظمی پیش از ظهر امروز در آیین افتتاح طرح‌ هادی روستایی عیسی‌آباد با اشاره به مشکلات این روستا اظهار داشت: در طول ۲ سال مجوز تبدیل خانه‌ بهداشت‌ به درمانگاه‌ دریافت و با تخصیص اعتبار درمانگاه تکمیل می‌شود و تمامی‌ معابر‌ روستا‌ آسفالت، شبکه‌ آب‌ آشامیدنی‌ اصلاح‌ و زمین‌ چمن‌ با‌ توجه‌ به بحران آب چمن‌ مصنوعی در نظر گرفته‌ شده که با تخصیص اعتبار مشکل زمین رفع می‌شود‌.
وی گفت: تعریض پل‌ یکی‌ دیگر‌ از خواسته‌های‌ مردم‌ است‌ که در دست‌ بررسی‌ است‌ تا در دستور کار قرار گیرد و در آینده‌ای‌ نزدیک‌ دو‌ خطه شدن‌ جاده‌ ورودی‌ شهر را خواهیم‌ داشت‌.
نماینده مردم اردل، کیار، فارسان‌ و کوهرنگ در مجلس ‌بیان‌ کرد: زمانی‌ شرایط‌ اقتصادی‌ کشور‌ مناسب و پول بیشتری در دسترس بود و اما الان در یک شرایط سختی‌ هستیم‌ و از سال ۹۵ تا ۹۷ سخت‌ترین‌ دوران‌ بوده‌ اما‌ در سال ۹۵ اعتبارات استان‌ ۹۵ درصد افزایش یافت‌ و برخی‌ طرح‌ها ردیف ملی گرفتند‌.
کاظمی خاطرنشان‌ کرد: مردمی‌ در‌ سختی‌ها وفاداری‌ را نشان دادند امیدواریم‌ حداقل‌هایی‌ که‌ برای‌ بهسازی و بازسازی شروع‌ شده بیشتر شود و زنجیره‌ای هم کمک می‌شود تا روستا آباد شود.
وی گفت: تسهیلات خوبی وجود دارد و مردم باید ورود پیدا ‌کنند‌ هر چند می‌دانیم‌ بانک‌ها سخت‌گیری می‌کنند اما اگر‌ دهیار و بخشدار تضمین‌ مردم‌ را قبول کنند بانک‌ موظف است تسهیلات را پرداخت کند‌.
کاظمی‌ گفت: در چند سال اخیر فعالیت‌های خوبی شده و معابر و مسکن‌ روستاها ۳۰ تا ۷۰ درصد بازسازی و بهسازی شده و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی فعالیت‌های خوبی را در روستاها داشتند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

چهارمحال و بختیاری | خبرگزاری استان چهارمحال و بختیاری

error: Content is protected !!