اعتبارات استانی چهارمحال و بختیاری ۹۵ درصد افزایش یافت‌
شما اینجا هستید
اقتصادی » اعتبارات استانی چهارمحال و بختیاری ۹۵ درصد افزایش یافت‌

اعتبارات استانی چهارمحال و بختیاری ۹۵ درصد افزایش یافت ،نماینده مردم اردل، کیار، فارسان و کوهرنگ در مجلس ‌‌گفت: سال ۹۵ اعتبارات استانی استان حدود ۹۵ درصد افزایش داشته است‌. به گزارش خبرگزاری چهارمحال آنلاین ، علی کاظمی پیش از ظهر امروز در آیین افتتاح طرح‌ هادی روستایی عیسی‌آباد با اشاره به مشکلات این روستا اظهار داشت: در طول ۲ سال مجوز تبدیل خانه‌ بهداشت‌ به درمانگاه‌ دریافت و با تخصیص اعتبار درمانگاه تکمیل می‌شود و تمامی‌ معابر‌ روستا‌ آسفالت، شبکه‌ آب‌ آشامیدنی‌ اصلاح‌ و زمین‌ چمن‌ با‌ توجه‌ به بحران آب چمن‌ مصنوعی در نظر گرفته‌ شده که با تخصیص اعتبار مشکل زمین رفع می‌شود‌.
وی گفت: تعریض پل‌ یکی‌ دیگر‌ از خواسته‌های‌ مردم‌ است‌ که در دست‌ بررسی‌ است‌ تا در دستور کار قرار گیرد و در آینده‌ای‌ نزدیک‌ دو‌ خطه شدن‌ جاده‌ ورودی‌ شهر را خواهیم‌ داشت‌.
نماینده مردم اردل، کیار، فارسان‌ و کوهرنگ در مجلس ‌بیان‌ کرد: زمانی‌ شرایط‌ اقتصادی‌ کشور‌ مناسب و پول بیشتری در دسترس بود و اما الان در یک شرایط سختی‌ هستیم‌ و از سال ۹۵ تا ۹۷ سخت‌ترین‌ دوران‌ بوده‌ اما‌ در سال ۹۵ اعتبارات استان‌ ۹۵ درصد افزایش یافت‌ و برخی‌ طرح‌ها ردیف ملی گرفتند‌.
کاظمی خاطرنشان‌ کرد: مردمی‌ در‌ سختی‌ها وفاداری‌ را نشان دادند امیدواریم‌ حداقل‌هایی‌ که‌ برای‌ بهسازی و بازسازی شروع‌ شده بیشتر شود و زنجیره‌ای هم کمک می‌شود تا روستا آباد شود.
وی گفت: تسهیلات خوبی وجود دارد و مردم باید ورود پیدا ‌کنند‌ هر چند می‌دانیم‌ بانک‌ها سخت‌گیری می‌کنند اما اگر‌ دهیار و بخشدار تضمین‌ مردم‌ را قبول کنند بانک‌ موظف است تسهیلات را پرداخت کند‌.
کاظمی‌ گفت: در چند سال اخیر فعالیت‌های خوبی شده و معابر و مسکن‌ روستاها ۳۰ تا ۷۰ درصد بازسازی و بهسازی شده و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی فعالیت‌های خوبی را در روستاها داشتند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

چهارمحال و بختیاری | خبرگزاری استان چهارمحال و بختیاری