اقتصاد مقاومتی باید به فریاد وضعیت اقتصادی کشور برسد
شما اینجا هستید
اقتصادی » اقتصاد مقاومتی باید به فریاد وضعیت اقتصادی کشور برسد

اقتصاد مقاومتی باید به فریاد وضعیت اقتصادی کشور برسد ،نماینده مردم‌ اردل، فارسان، کیار و کوهرنگ‌ در مجلس‌ شورای اسلامی گفت: در بعد اقتصادی نتوانستیم‌ خوب حرکت‌ کنیم‌ و جاهایی‌ ایراد داشتیم و امروز اقتصاد مقاومتی باید به فریاد ما برسد. به گزارش خبرگزاری چهارمحال آنلاین ، علی کاظمی‌پیش از ظهر امروز در همایش تبیین‌ نقش‌ کارگری‌ در پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: مردم‌ چهارمحال و بختیاری در کنار تاریخ‌ پر افتخار خود در روزهای پرشور انقلاب با حضور خود در تهران و حمایت از امام خمینی(ره) یک روز ماندگار را در تاریخ به ثبت‌ رساندند‌.
وی افزود: امیدوارم به احترام‌ بختیاری‌هایی‌ که آن زمان‌ با امام بیعت‌ کردند فردا‌ اتحادمان را در راهپیمایی‌ ۲۲ بهمن‌ نشان دهیم‌ چرا که حضور گسترده مردم امسال تاثیرگذار‌تر از سال‌های گذشته خواهد بود‌.
نماینده مردم اردل، فارسان، کیار و کوهرنگ‌ در مجلس‌ شورای اسلامی با اشاره به ویژگی‌های‌ انقلاب اسلامی بیان کرد: یکی از ویژگی‌های‌ انقلاب حضور قشرهای‌ مختلف در میدان بود که قشر کارگری یکی از این‌ قشرهای موثر بود که با کار و تولید و تقدیم‌ شهید به نظام از انقلاب دفاع کردند‌.
کاظمی با اشاره به مشکلات امروز جامعه خاطرنشان‌ کرد: در مسیری که حرکت‌ کردیم‌ یکسری ایرادات‌ وجود دارد که باید این‌ها اصلاح‌ شود، در بعد امنیتی و دفاعی در سطح‌ بین‌الملل‌ کارهای بزرگی انجام شده اما در بعد اقتصادی نتوانستیم‌ خوب حرکت‌ کنیم‌ و جاهایی‌ ایراد داشتیم.
وی با بیان اینکه بودجه جاری باید ۲۵ و بودجه‌ عمرانی ۷۵ درصد باشد، گفت: متاسفانه در دوره‌ای و در جاهایی که نفت‌ بسیار فروخته شد با ندانم‌ کاری دنیا را مقابل خود قرار دادیم‌ و بودجه جاری به ۹۴ درصد و بودجه عمرانی به ۶ درصد رسید‌ و این بزرگترین‌ مشکل ما است‌.
نماینده مردم اردل، فارسان، کیار‌ و کوهرنگ‌ با بیان‌ اینکه امروز اقتصاد مقاومتی باید به فریاد ما برسد، تصریح‌ کرد: اقتصاد مقاومتی‌ یک‌ پایه‌اش‌ جامعه کارگری است‌ که بایستی در کارآفرینی تلاش‌ کنند‌ و جاهایی‌ هم وزراتخانه‌ تعاون، کار و رفاه اجتماعی تصدی‌گری‌ را رها‌ و به‌ بخش‌ خصوص واگذار شود‌ چرا که ممکن‌ است‌ این‌ اوضاع‌ صندوق‌ بیمه‌ تامین‌ اجتماعی ورشکست‌ شود هر چند الان هم‌ با بحران‌ مواجه‌ است‌ بنابر این‌ باید بخش خصوصی را تقویت کنیم‌.
کاظمی ادامه داد: مطالبات‌ مردم از مسئولان باید بیان شود اما خط مردم از آشوبگران‌ جدا است‌.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

چهارمحال و بختیاری | خبرگزاری استان چهارمحال و بختیاری