شما اینجا هستید
برگزیده » انتقادات مردم از سر دلسوزی و خیرخواهی است

انتقادات مردم از سر دلسوزی و خیرخواهی است،نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد با بیان اینکه دشمن از انتقادات مردم به این نظام و انقلاب شاد نشود، آظهار کرد: انتقادهای مردم ایران از سر خیرخواهی و دلسوزی برای انقلاب و پیشبرد اهداف عالی نظام جمهوری اسلامی است.
به گزارش چهارمحال آنلاین ، حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی نکونام در خطبه های نمازجمعه شهرکرد اظهار کرد: انقلاب دستاوردهای فراوانی نسبت به دوران ۵۰ ساله طاغوت داشته، اما این دستاوردها با نقطه مطلوب فاصله دارد.
وی با بیان اینکه برخی از انتقادهای مردم به جا و پذیرفتنی است، بیان کرد: مردم این انقلاب را فرزند خود می پندارند، از این رو برای بالنده تر شدن انقلاب و نظام در پی اصلاح و رفع نواقص هستند.
وی بیان کرد: این کشور پس از پیروزی انقلاب هشت سال درگیر جنگی بود که امکانات کشور را در خود بلعید و در حوزه های اقتصادی آسیب های فراوان به کشور وارد آمد.
حجت الاسلام نکونام، ترور شخصیت ها و تحمیل انواع تحریم ها علیه کشور از زمان آغاز و شکل گیری حکومت و نظام اسلامی را از دیگر عوامل بازدارنده برای رشد و توسعه اقتصادی کشور دانست.
وی در ادامه بیعت بختیاری ها با امام راحل حین شکل گیری و پیروزی انقلاب را نشانه بصیرت سیاسی و وفاداری این قوم به اسلام عنوان کرد و بیان کرد: این حرکت تاریخی آنان نشان داد‌،‌ مادامی که نگاه دینی بین این قوم حاکم است، تعصبات قومی و قبیله ای بین آنان جایگاهی ندارد.
امام جمعه شهرکرد افزود: دوستی با اهل بیت (ع)، درک درست از انقلاب، نگاه موحدانه و توحیدی و پاک بودن این قوم از دیگر عواملی بود که بختیاری ها را در تشخیص درست بیعت با معمار کبیر انقلاب آن هم پیش از پیروزی انقلاب یاری رساند.
وی با بیان اینکه برجسته شدن این روز در تاریخ انقلاب خواسته مقام معظم رهبری است، همت گماشتن بر این امر از سوی مردم و مسئولان مورد تاکید فراوان است.
بختیاری ها در ۲۰ بهمن ۵۷ ضمن اعلام انزجار از دولت بختیار، با امام خمینی (ره) بیعت کردند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

چهارمحال و بختیاری | خبرگزاری استان چهارمحال و بختیاری