شما اینجا هستید
اجتماعی » بزرگترين افتخار براي پليس، خدمت بي منت به جامعه و ملت شريف ايران است

بزرگترين افتخار براي پليس، خدمت بي منت به جامعه و ملت شريف ايران است ،فرمانده انتظامي استان چهار محال و بختیاری گفت: افزايش ارتباط با مردم نشان دهنده اعتماد آنان به اين نيروي خدوم است و هدف اصلي ما باید همواره مردم داري و مردم محوري در همه کارها و ماموريت ها باشد.
به گزارش چهارمحال آنلاین ؛ سردار غلامعباس غلامزاده در كميسيون تحول کوپ فرماندهي انتظامي شهرستان لردگان با بیان به اینکه بزرگترين عبادت در جمهوري اسلامي خدمت به مردم است، اظهار داشت: شأن شغل پلیس از جايگاه بالايي در نظام مقدس جمهوري اسلامي برخوردار است؛ لذا در همه شرايط، اين شغل مقدس را با هيچ چيز عوض نکنید و خدمت صادقانه و بي منت، مهم ترين مولفه در كسب اعتماد مردم است.
وی بهترين عمل و اقدام پليس، ارائه خدمت بدون منت و صادقانه به مردم دانست و گفت: همان طوري که خداوند بدون منت تمام مخلوقات را بهره مند مي کند، ما نيز بايد بدون منت و با تلاش و مجاهدت به مردم عزيز و آحاد جامعه، خدمت کنيم.
فرمانده انتظامي استان چهارمحال و بختياري با اشاره به اینکه امنيت يک پديده و موضوع بسيار حساس مهم و عمومي است و به قشر خاصي تعلق ندارد، خاطر نشان كرد: بزرگترين افتخار براي پليس، عشق به ولايت فقيه و خدمت بي منت به جامعه و ملت شريف ايران است.
این مقام ارشد انتظامی، ايمان و اعتقاد به خدا، التزام به ولايت فقيه، تلاش برای ارائه خدمت بي منت به مردم را از جمله ويژگي هاي برجسته كاركنان پليس برشمرد و افزود: افزايش ارتباط با مردم، نشان دهنده اعتماد آنان به اين نيروي خدوم است و هدف اصلي ما باید همواره مردم داري و مردم محوري در همه کارها و ماموريت ها باشد.
سردار غلامزاده افزود: همه مردم و مسئولان بايد در تمامي صحنه‌ها آمادگي کامل براي همکاري مستقيم و متقابل با نيروي انتظامي در ايجاد امنيت اجتماعي کشور داشته باشند و اين سرمايه اجتماعي در سايه مشارکت مردم ايجاد مي‌شود.
فرمانده انتظامي استان چهارمحال و بختياري در پايان با بيان اينکه به حول و قوه الهی امنیت خوبی در کشور وجود دارد و همه باید قدردان این نعمت بزرگ و ارزشمند باشیم، گفت: با اتحاد بين اقشار مختلف مردم و مسئولان، دشمن نمی تواند امنیت ایران اسلامی عزیز را خدشه دار کند و این آرزو را به گور خواهد برد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

چهارمحال و بختیاری | خبرگزاری استان چهارمحال و بختیاری

error: Content is protected !!