شما اینجا هستید
اخبار IT » بهره برداری از فاز نخست توسعه شبکه دولت در چهارمحال و بختیاری

بهره برداری از فاز نخست توسعه شبکه دولت در چهارمحال و بختیاری ،فاز نخست توسعه شبکه دولت در شهرستان های ۹ گانه چهارمحال و بختیاری روز چهارشنبه همزمان با هفتمین روز از دهه فجر بهره برداری شد.به گزارش چهارمحال آنلاین ،استاندار چهارمحال و بختیاری در آیین بهره برداری از فاز نخست شبکه دولت گفت: ۴۱۷ دستگاه اجرایی استان به شبکه دولت متصل شدند.
اقبال عباسی روز چهارشنبه همزمان با هفتمین روز دهه فجر با مهم دانستن فاز نخست توسعه شبکه دولت در چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: با بهره برداری از این شبکه ۱۱۳ دستگاه اجرایی در مرکز استان، ۴۰ شهرداری و ۲۶۴ دستگاه اجرایی در شهرستان های ۹ گانه به شبکه دولت متصل شده است.
وی افزود: جلوگیری از ارتباط مستقیم ارباب رجوع با عوامل اجرایی، الکترونیکی شدن امور و کاهش مراجعه حضوری افراد، کم شدن ترافیک، صرفه جویی در وقت، حذف کاغذ بازی، کاهش هزینه ها، افزایش رضایتمندی عمومی و ارتقای عملکرد دستگاه های اجرایی از مزیت های مهم توسعه شبکه دولت در چهارمحال و بختیاری است.
عباسی تصریح کرد: توسعه شبکه دولت در استان ها از سیاست های مهم دولت تدبیر و امید محسوب می شود.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار چهارمحال و بختیاری نیز گفت: خدمات فاز نخست توسعه شبکه دولت این استان در دو سطح عمومی و اختصاصی ارائه خواهد شد.
سیامک سلیمانی دشتکی اظهار کرد: هم اینک ۳۷ خدمت دستگاه های اجرایی چهارمحال و بختیاری در فاز نخست توسعه شبکه دولت چهارمحال و بختیاری ارائه می شود.
وی با اشاره به وجود ۴۴۰ روستای دارای دهیاری در چهارمحال و بختیاری یادآور شد: از این تعداد ۲۰۰ دهیاری زیرساخت اتصال به شبکه دولت را دارد.
مدیر فن آوری اطلاعات و شبکه دولت استانداری چهارمحال و بختیاری نیز گفت:اکنون این استان به اهداف اتصال دستگاه های اجرایی استان و شهرستان های ۹ گانه دست یافته است.
اسماعیل غلامیان دهکردی تاکید کرد: در فازهای بعدی توسعه شبکه دولت الکترونیک در چهارمحال و بختیاری در حدود ۱۴۴ دفتر پیشخوان خدمات دولت و ۴۴۰ دهیاری استان به این شبکه متصل خواهد شد.
وی افزود: به منظور اتصال تمامی دهیاری های چهارمحال و بختیاری به شبکه دولت مزیت های این شبکه برای دهیاران مربوطه تشریح می شود.
غلامیان دهکردی تصریح کرد: به همین منظور تسهیلاتی مانند خط تلفن ثابت به صورت قسطی به دهیاری های واجد شرایط چهارمحال و بختیاری ارائه خواهد شد.
چهارمحال و بختیاری دارای ۹ شهرستان، ۴۰ شهر و بیش از ۸۰۰روستا با جمعیتی افزون بر ۹۰۰هزار نفر است.
در دهه فجر امسال ۵ هزار برنامه و در حدود ۲۵۰ طرح در چهارمحال و بختیاری اجرا و بهره برداری شده است.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

چهارمحال و بختیاری | خبرگزاری استان چهارمحال و بختیاری