شما اینجا هستید
اسلایداصلی » بیشتر معاملات چهارمحال و بختیاری در سامانه تدارکات ثبت شد

بیشتر معاملات چهارمحال و بختیاری در سامانه تدارکات ثبت شد ،مسئول سامانه تدارکات الکترونیکی دولت در چهارمحال و بختیاری گفت:بیشتر معاملات دستگاههای اجرایی این استان در سامانه تدارکات ثبت شده است.سهراب ایل بیگی روز پنجشنبه در نخستین شورای اداری چهارمحال و بختیاری در سال ۹۷ تاکید کرد: تمامی معاملات مناقصه، مزایده و خرید دستگاه های اجرایی باید از طریق این سامانه صورت گیرد.
وی، شفاف سازی، رعایت عدالت، کاهش هزینه ها، صرفه جویی در وقت، کنترل سیستمی قوانین و مقررات ملی کشور، امکان نظارت برخط در تمامی معاملات، مدیریت گردش مالی و کمک به برنامه ریزی برای تخصیص بودجه از مهمترین مزیت های سامانه تدارکات الکترونیکی دولت محسوب می شود.
وی افزود: این سامانه از سال ۱۳۹۰ در چهارمحال و بختیاری راه اندازی شد و در سال ۹۴ بیشتر دستگاههای اجرایی اقدام به ثبت و عضویت در آن کرده اند که ضرورت ثبت معاملات تاکنون به ۱۷۴ دستگاه اجرایی و شهرداری ها ابلاغ شده است.
ایل بیگی تصریح کرد: تاکنون ۹۱ دستگاه اجرایی در چهارمحال و بختیاری برای این سامانه ثبت نام نهایی و ۹ دستگاه اجرایی ثبت نام اولیه کرده اند.
وی یادآور شد: در این مدت ۹۶۹ تامین کننده مناقصه گر و ۳۹۳ مزایده گر در این سامانه عضویت یافته اند.
مسئول سامانه تدارکات الکترونیکی دولت در چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: تاکنون ۴۷۲ خرید با ۱۵۴ میلیارد ریال ارزش از طریق این سامانه انجام شده است.
وی گفت: در این مدت ۲۰۶ مناقصه به ارزش یکهزار و ۹۷۴ میلیارد ریال بازگشایی شد.
ایل بیگی تاکید کرد: همچنین ۶۶ مزایده به ارزش ۳۹۶ میلیارد ریال در چهارمحال و بختیاری از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت ثبت شده است.
***
۲۵۰ هزار قلم راهنمای گردشگری در چهارمحال و بختیاری توزیع شد
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری گفت: همزمان با نوروز امسال ۲۵۰ هزار قلم انواع راهنمای گردشگری بین مسافران ورودی به این استان توزیع شده است.
بهمن عسگری سوادجانی در نخستین شورای اداری چهارمحال و بختیاری سال ۹۷ تاکید کرد: نوروز امسال ۷ هزار و ۵۰۰ نفر در ستاد خدمات سفرهای نوروزی استان فعالیت داشتند.
وی افزود: ۹۰ بازرس به صورت تیمی نظارت بر فعالیت و نحوه خدمات رسانی ستاد تسهیل سفرهای نوروزی چهارمحال و بختیاری را بر عهده داشتند.
عسگری سوادجانی تصریح کرد: در نوروز امسال هفت هزار و ۱۰۰ تخت برای مسافران و گردشگران ورودی به چهارمحال و بختیاری در نظر گرفته شد.
وی یادآور شد: از این تعداد دو هزار و ۶۸۰ تخت مربوط به هتل ها، خانه های مسافر و هتل آپارتمان ها و بقیه مربوط به آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری بوده است.
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: امسال ضریب اسکان مسافران نوروزی ورودی به چهارمحال و بختیاری ۲۰۶ درصد نسبت به پارسال رشد یافت.
وی گفت: نوروز سال قبل ۵۰ هزار مسافر وارد چهارمحال و بختیاری شد و این تعداد امسال به بیش از ۱۵۲ هزار گردشگر رسید.
عسگری افزود: نوروز امسال ۱۶ بازارچه موقت و ۱۲ بازارچه دائمی تولیدات صنایع دستی چهارمحال و بختیاری را به مسافران ورودی به استان ارائه کردند.
***
جشنواره تولیدات صدا و سیما در استان برگزار می شود
مدیرکل صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری نیز گفت:در نیمه نخست امسال بیست و یکمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان های صدا و سیمای کشور به میزبانی شهرکرد برگزار می شود.
مهرداد عظیمی تصریح کرد: این رویداد مهم فرهنگی حوزه رسانه با حضور افزون بر یکهزار نفر از فعالان این عرصه برگزار خواهد شد.
وی یادآور شد: بیست و یکمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان های صدا و سیمای کشور به طور زنده و همزمان از ۳۳ شبکه استانی و شبکه های ملی و برون مرزی پخش می گردد.
وی اظهار کرد: برگزاری این جشنواره نقش مهمی در معرفی ظرفیت ها، قابلیت ها، پتانسیل ها و فرصت های سرمایه گذاری بخش های مختلف چهارمحال و بختیاری دارد.
در نشست شورای اداری چهارمحال و بختیاری دستگاههای اجرایی و دو نماینده و استاندار گزارشی از عملکرد استان در سال ۹۶ و ستاد تسهیلات سفر در نوروز ۹۷ را ارائه کردند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

چهارمحال و بختیاری | خبرگزاری استان چهارمحال و بختیاری

error: Content is protected !!