درخشش دانشجویان پیام نور چهارمحال وبختیاری در چهارمین جشنواره ملی حرکت
شما اینجا هستید
علمی » درخشش دانشجویان پیام نور چهارمحال وبختیاری در چهارمین جشنواره ملی حرکت

درخشش دانشجویان پیام نور چهارمحال وبختیاری در چهارمین جشنواره ملی حرکت ،سرپرست دانشگاه پیام نور چهارمحال و بختیاری از کسب ۲مقام برتر توسط دانشجویان دانشگاه پیام نور استان در چهارمین جشنواره ملی حرکت دانشگاه های پیام نور خبر داد.علیرضا آبرود روز چهارشنبه در گفت وگو با چهارمحال آنلاین اظهار کرد: در این دوره از جشنواره حرکت، ۲۴غرفه از اختراعات، ابتکارات،نشریات،پژوهش، نوآوری وکارآفرینی ،کتب دانشجویان دانشگاه های پیام نور با یکدیگر به رقابت پرداختند که بین آنان غرفه دانشجویان دانشگاه پیام نور استان مقام دوم کشوری را از آن خود کرد.
وی همچنین افزود: در رقابت بین تمامی انجمن ها نیز انجمن علمی دانشجویی دانشگاه پیام نور مرکز شهرکرد موفق به کسب مقام دوم کشوری شد.
آبرود با بیان اینکه ۱۹ اثر از دانشجویان دانشگاه پیام نور استان در این جشنواره شرکت داشت اظهار کرد: از این تعداد ،۱۲ اثر رتبه برتر را از آن خود کرد که در غرفه دانشگاه پیام نور استان در این جشنواره به نمایش گذاشته شد.
براساس این گزارش، چهارمین جشنواره کشوری حرکت از ششم تا هشتم اسفند ماه در دانشگاه پیام نور استان مرکزی برگزار شد.
جشنواره های ملی حرکت دانشگاه های کشور با هدف شناسایی، معرفی و قدردانی از توانمندی‌ و دستاوردهای علمی دانشجویان در عرصه‌های آموزشی، ترویجی، پژوهشی، فناوری، اختراع و ابتکار، کارآفرینی و نشریات علمی دانشجویی سالانه در یکی از دانشگاه های کشور برگزار می شود.
هم اینک حدود ۸ هزار دانشجو در ۱۱مرکز و واحد پیام نور استان مشغول به تحصیل هستند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

چهارمحال و بختیاری | خبرگزاری استان چهارمحال و بختیاری