روز 12 فروردين ماه 58 پايه‌هاي نظام اسلامي مستحکم شد
شما اینجا هستید
برگزیده » روز 12 فروردين ماه 58 پايه‌هاي نظام اسلامي مستحکم شد

کارشناس مسائل سياسي گفت: پس از پيروزي شکوهمند انقلاب اسلامي، به دعوت امام خميني همه‌پرسي در روزهاي ۱۰ و ۱۱ فروردين ۱۳۵۸ در سراسر ايران برگزار شد و ۹۸٫۲ واجدين شرکت در همه‌پرسي با دادن راي «آري»، با برقراري حکومت جمهوري اسلامي موافقت کردند.مردم به شعار استقلال، آزادي و جمهوري اسلامي راي آري دادند
به گزارش چهارمحال آنلاین، ملت آزاده و فهيم ايران اسلامي در 12 فروردين ماه سال 1358 با راي قاطع خود به نظام جمهوري اسلامي، انقلاب خود را تثبيت کردند و بر نوع حکومتي که مورد اتفاق ملت ايران بود مهر تاييد زدند.
وي ادامه داد: در روز 12 فروردين ماه 58 پايه‌هاي نظام اسلامي مستحکم شد و سند استکبارستيزي ملت ولايتمدار ايران زمين به دست خودشان به امضا رسيد.
وي اظهار کرد: در اين روز تاريخي با انجام همه پرسي و با اکثريت قاطع، مردم به حکومت 2500 ساله شاهنشاهي خاتمه و به شعار استقلال، آزادي و جمهوري اسلامي راي آري دادند.
وي بيان کرد: راي آري ملت ايران در روز 12 فروردين سال 1358 به نظام اسلامي، باعث شد تا زحمات و تلاش هاي چندين ساله امام راحل و مردم ايران در شکل گيري انقلاب اسلامي به سرانجام برسد و در اين روز تاريخي ملت ايران نشان دادند که خواهان حاکميت ارزش هاي اسلامي در جامعه و رفع سلطه استکبار براي رسيدن به استقلال کشور هستند.
وي اضافه کرد: در کمتر از 2 ماه از پيروزي انقلاب انتخابات برگزار و مردم ماهيت نظام را با آراي خود تثبت کردند و چنين حادثه اي در هيچ يک از ديگر انقلاب هاي جهان اتفاق نيفتاد.
وي همچنين گفت: امسال 2 مسئله مهم را پيش رو داريم که يکي از آنها براساس فرمايشات مقام معظم رهبري مسائل معيشتي و اقتصادي  مردم و ديگري انتخابات است.
وي در خصوص برگزاري تبليغات توسط نامزدهاي شوراهاي اسلامي گفت:نامزدهاي انتخاباتي بايد به همديگر احترام بگذارند و به شيوه‌اي سالم باهم رقابت کنند و از تخريب هم در فضاي مجازي بپرهيزند و قدردان خون شهداي اين انقلاب بوده و با هدف خدمت به مردم وارد ميدان شوند

برچسب ها :

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

چهارمحال و بختیاری | خبرگزاری استان چهارمحال و بختیاری