شما اینجا هستید
اجتماعی » ساخت ۱۱۰مجتمع بین راهی در کشور جانمایی شده است

ساخت ۱۱۰مجتمع بین راهی در کشور جانمایی شده است ،مدیرعامل سازمان عمران و توسعه آستان قدس رضوی افزود:ساخت ۱۱۰مجتمع خدماتی در سطح کشور جانمایی شده که تاکنون ۲۰ مجتمع از این تعداد احداث و بهره برداری شده است.
به گزارش چهارمحال آنلاین، محسن اسماعیلی روز شنبه در نشست با معاون استاندار چهارمحال و بختیاری افزود: تا پایان امسال احداث ۳ مجتمع خدماتی در سطح کشور به اتمام خواهد رسید و سال آینده عملیات اجرایی ۳ مجتمع خدماتی دیگر در سطح کشور آغاز خواهد شد.
وی، ساخت مجتمع خدماتی بین راهی چهارمحال وبختیاری را از طرح های سال آینده عنوان کرد و افزود: این طرح ظرف ۲۴ماه بهره برداری خواهد شد.
به گفته وی، برای ساخت و بهره برداری از این مجتمع خدماتی رفاهی به اعتباری بیش از ۸۰ میلیارد ریال نیاز است.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری چهارمحال وبختیاری گفت:با همکاری بین دستگاهی عملیات صدور مجوز و ساخت مجتمع خدماتی بین راهی به نام علی بن موسی الرضا(ع) در استان تسریع می شود.
سیامک سلیمانی دشتکی افزود: با توجه به اینکه عملیات اجرای این طرح مدتی است تعطیل شده است تلاش می شود با اخذ مجوز لازم و همکاری با آستان قدس رضوی روند اجرای طرح تسریع شود.
به گفته وی، ارتقاء ایمنی مسافران در سطح جاده ها، خدمات رسانی بهتر به زایرن، ایجاد اشتغال و در آمد زایی از مهمترین اهداف طرح است.
احداث مجتمع های بین راهی یکی از نیازهای مهم سفر قلمدادمی شود که اکنون تعدادی از مجتمع های بین راهی از سوی بخش خصوصی در دست ساخت است.
سه هزار و ۷۳۲ کیلومتر راه شامل ۲۱۵ کیلومتر بزرگراه، یکهزار و ۱۳۶ کیلومتر راه اصلی و فرعی و ۲ هزار و ۳۸۱ کیلومتر راه روستایی در چهارمحال وبختیاری وجود دارد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

چهارمحال و بختیاری | خبرگزاری استان چهارمحال و بختیاری

error: Content is protected !!