سرپرست تیم ملی رئیس هیات وزنه برداری چهارمحال و بختیاری شد
شما اینجا هستید
ورزشی » سرپرست تیم ملی رئیس هیات وزنه برداری چهارمحال و بختیاری شد

مهران رئیسی نافچی ،سرپرست تیم ملی وزنه برداری جمهوری اسلامی ایران به عنوان رئیس جدید هیات وزنه برداری چهارمحال و بختیاری انتخاب شد.
در انتخابات رئیس هیات وزنه برداری چهارمحال و بختیاری که روز سه شنبه با حضور غلامرضا سیاهپور دبیر فدراسیون و محمد نصیری قهرمان چهار دوره المپیک در اداره کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری برگزار شد، مهران رئیسی با کسب ۱۶رای مجمع به مدت چهار سال رئیس این هیات شد.
دبیر فدراسیون وزنه برداری جمهوری اسلامی ایران گفت: چهارمحال و بختیاری بام ایران است و باید در رشته ورزشی نیز بر بام ایران قرار گیرد.
غلامرضا سیاهپور در مجمع سالانه وزنه برداری استان افزود: از این استان وزنه بردارانی چون وحید ربیعی به عنوان ورزشکار ملی و بین المللی و اکنون یکی از مربیان تیم های ملی فعالیت دارد و این استان نشان داده است که می تواند در زمینه قهرمان پروری در این رشته در کشور یک پشتوانه برای ایران باشد.
مدیرکل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری نیز گفت: این استان در رشته وزنه برداری به عنوان یکی از رشته های مهم المپیکی تاکنون قهرمانان ارزنده ای را به ورزش ایران معرفی کرده است.
عبدالرحمان قاسمی افزود:این رشته در استان نیازمند توجه فدراسیون است تا بتوان با سرمایه گذاری بر روی نونهالان و نوجوانان استعدادهای خود را در آینده به المپیک معرفی کند.
به گزارش چهارمحال آنلاین در این مجمع از خدمات محمد نیکبخت رئیس چندین ساله هیات وزنه برداری چهارمحال و بختیاری تقدیر شد.
از این استان در طول سه دهه گذشته تاکنون برادران اخوت، وحید ربیعی ، ایمان شاهقلیان، مجید چم حیدر ، محمدحسین رئیسی نافچی، علی رضا دهقان، علیرضا طاهریان، پیام صادقی، علی رضایی و مصیب دهقان به اردوهای مختلف تیم های ملی دعوت شده اند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

چهارمحال و بختیاری | خبرگزاری استان چهارمحال و بختیاری