سلامت ایمانی در دستگاه قضا حاکم باشد
شما اینجا هستید
اجتماعی » سلامت ایمانی در دستگاه قضا حاکم باشد

سلامت ایمانی در دستگاه قضا حاکم باشد ،نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری گفت: باید سلامت ایمانی در دستگاه قضائی حاکم باشد و ایمان سراسر وجود قضات را فرا گیرد و قاضی جز حق سخنی نگوید حتی اگر به ضررش باشد.به گزارش چهارمحال آنلاین ؛ حجت السلام والمسلمین محمد علی نکونام نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری صبح امروز در مراسم تودیع و معارفه رئیس کل دادگستری چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: در جمع بندی ها باید به عبدالله موسوی نمره خوبی داد هرچند در دستگاه قضا نمره مطلوب گرفتن از جامعه سخت است.
وی افزود: بومی بودن رئیس جدید داد گستری کار را برای ایشان سخت می کند, کار کردن در دستگاه قضا کار سنگین و سختی است و قطعا” همه میدانیم همانقدر که دستگاه اجرایی باید سالم باشد دستگاه قضایی هم به مراتب باید عدالت محور و خدا محور باشد.
نکونام با اشاره به حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه افزود: پیام مردم در این راهپیمایی خدمت صادقانه مردم بود .
وی با اشاره به اینکه در دستگاه قضا قاضی های متخلف کمی وجود دارد تاکید کرد: همین تعداد کم هم نباید باشند چون باعث نارضایتی مردم می شوند.
وی خاطر نشان کرد: باید سلامت ایمانی در دستگاه قضائی حاکم باشد و ایمان سراسر وجود قضات را فرا گیرد و قاضی جز حق سخنی نگوید حتی اگر به ضررش باشد.
نکونام بیان داشت: قضاتی اهل نجات هستند که تقوا محوری و خدا محوری وجودشان را فرار گرفته باشد و انتضار از دستگاه قضایی این است که با اخلاق مداری دستگاه قضا را اداره کنند.
عبدالله موسوی همکاری سالم، صادق و عدالت محور بود که در حوزه اداری از دستش دادیم
اقبال عباسی استاندار چهار محال و بختیاری نیز در این مراسم گفت: عبدالله موسوی یک همکار صادق ، سالم و عدالت محور بود که در حوزه اداری از دستش دادیم .
وی بیان داشت: جاری شدن اشک رئیس کل دادگستری در این برنامه نشان از صمیمیت و مهر بین این بزرگوار و مردم است
عباسی ادامه داد: همواره باید بگوییم پیشگیری بهتر از زندان است و این پیشگیری به دو حوزه مدیران اجرایی که باید رفاه و رضایت مردم را فراهم کند و قوه قضائیه که باید با مردم مداری , عدالت گستری و
سعه صدر آبروی مردم را حفظ کند و با متخلفان برخورد سخت داشته باشند.
تعامل بین قوا راهی برای خدمت بهتر به مردم
علی کاظمی نماینده مردم شهرستان های اردلع کوهرنگ , فارسان و کیار در مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم گفت: استان چهارمحال و بختیاری از دیر باز استانی اهل دین و تدین بوده .
وی بیان داشت: تکمیل رشادت های شیر علی مردان ها و دلیر مردان تاریخ این استان در تیپ حضرت قمر بنی هاشم (ع) ادامه یافت و مردم این استان بعد از انقلاب هرگز زاویه ای با نظام نداشتند و این نتیجه همان بیعتی است که مردم از ابتدا با امامشان بستند .
کاظمی تعامل بین قوا را راهی برای خدمت بهتر به مردم عنوان و تاکید کرد: در استان ما این تعامل سازنده وجود داشت .
وی با تشکر از حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن بیان داشت: ولی نعمتان ما آمدند و دهان یاوه گویان را بستند و ما امیدواریم با خدمت به این بزرگواران جبرتان کنیم .

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

چهارمحال و بختیاری | خبرگزاری استان چهارمحال و بختیاری