شما اینجا هستید
اجتماعی » شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرکرد راه‌اندازی می‌شود

شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرکرد راه‌اندازی می‌شود ،فرماندار شهرکرد گفت: در راستای توسعه هر چه بیشتر شهرستان با برنامه‌ریزی‌های انجام شده شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرکرد راه‌اندازی می‌شود.
حمید ملکپور در گفت‌وگو با خبرنگار چهارمحال آنلاین اظهار داشت: در راستای توسعه هر چه بیشتر شهرستان با برنامه‌ریزی‌های انجام شده و با پذیره‌نویسی عمومی شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستان شهرکرد تشکیل می‌شود.
وی افزود: جلسه‌ای با مشارکت اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی به منظور تشکیل شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستان شهرکرد با مشارکت شهرستان شهرکرد و تعدادی از ذی‌نفعان شهرستان به منظور توسعه فعالیت‌های اقتصادی و افزایش اشتغال برگزار شد.
فرماندار شهرکرد بیان کرد: هیئت موسس پیگیری‌های لازم در رابطه با اجرای قانونی و به ثبت رسیدن این شرکت را در کمترین زمان ممکن انجام داده و در آینده‌ای نزدیک با اعلام فراخوان عمومی از کلیه شهروندان به منظور مشارکت دعوت به عمل می‌آید.
ملکپور خاطرنشان کرد: این شرکت با بهره‌گیری از سرمایه‌های مردمی در چارچوب قانون و ضوابط خاص فعالیت خود را آغاز و نسبت به پذیره‌نویسی اقدام می‌کند.
وی تصریح کرد: عضوگیری از ساکنان و شاغلان شهرکرد با هدف جلب مشارکت‌های مردمی و تسریع در رشد، توسعه و هدایت منابع مردمی به بخش‌های تولیدی و عمرانی انجام می‌شود که این شرکت وزرات تعاون، کار و رفاه اجتماعی را مکلف کرده برای بسترسازی و ورود بخش‌های تعاونی به فعالیت‌های عمرانی و اقتصادی تشکیل شود.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

چهارمحال و بختیاری | خبرگزاری استان چهارمحال و بختیاری

error: Content is protected !!