شما اینجا هستید
اخبار IT » ضرورت تشکیل نظام صنفی رایانه ای چهارمحال و بختیاری

ضرورت تشکیل نظام صنفی رایانه ای چهارمحال و بختیاری ،معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: روند تشکیل و فعالیت نظام صنفی رایانه ای استان باید تسریع شود.
به گزارش چهارمحال آنلاین ، سیامک سلیمانی دشتکی روز پنجشنبه در نشست بررسی تفاهم نامه های مربوط به طرح توسعه کسب و کار و اشتغال پایدار (تکاپو) چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: هم اینک نظام صنفی رایانه ای در ۲ استان کشور از جمله این استان تشکیل نشده است.
وی افزود: تشکیل و فعال شدن نظام صنفی رایانه ای باید از طریق شورای عالی ملی فضای مجازی پیگیری و نهایی شود.
سلیمانی دشتکی تصریح کرد: ورود به تجارت الکترونیک، توسعه شبکه دولت و رسیدن به شهر هوشمند از مهمترین برنامه های مسئولان استان است.
وی ارائه آموزش های لازم در خصوص شهر هوشمند به شهروندان چهارمحال و بختیاری را ضروری دانست و یادآور شد: شهر هوشمند از حقوق اصلی شهروندان بوده و فرهنگسازی برای دستیابی سریع تر به این مهم ضروری است.
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات چهارمحال و بختیاری نیز گفت: برای اجرای مطلوب طرح توسعه کسب و کار و اشتغال پایدار (تکاپو) در استان ۳۴ شرکت مرتبط و تخصصی شناسایی شده است.
مرتضی بلالی دهکردی تصریح کرد: برای دستیابی به اهداف پیش بینی شده در این طرح تفاهم نامه های همکاری چند جانبه ویژه حداقل ۳۱ دستگاه اجرایی در چهارمحال و بختیاری منعقد می شود.
وی یادآور شد: از این تعداد تاکنون ۱۳ تفاهم نامه تنظیم شده و آماده امضاء مدیران کل مرتبط است.
تشکیل و فعال شدن نظام صنفی رایانه ای در چهارمحال و بختیاری بسیاری مشکلات حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات استان را رفع می کند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

چهارمحال و بختیاری | خبرگزاری استان چهارمحال و بختیاری