شما اینجا هستید
اجتماعی » طرح ارتقای امنیت اجتماعی در شهرستان شهرکرد اجرا شد

طرح ارتقای امنیت اجتماعی در شهرستان شهرکرد اجرا شد ،فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری گفت: در راستای اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی ۶ فقره سرقت در شهر هفشجان کشف شد.به گزارش خبرگزاری چهارمحال آنلاین، سردار غلامعباس غلامزاده صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در راستای پاسخگویی به مطالبات مردمی و همچنین پاکسازی نقاط آلوده شهر هفشجان اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در دستور کار کلانتری ۱۸ این شهر قرار گرفت.
وی افزود: ماموران پس از هماهنگی با مقام قضایی طی یک عملیات حساب شده و هماهنگ در محله‌های آلوده موفق شدند با کشف ۶ فقره سرقت و دستگیری سارقان مرتبط اموال مسروقه شامل موتورسیکلت و محتویات داخل خودرو به همراه ۲۹ گرم تریاک کشف کنند.
فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری با اشاره به معرفی متهمین به مرجع قضایی تصریح کرد: امنیت و آرامش مردم خط قرمز پلیس است و با مجرمین و بر هم زنندگان امنیت و آرامش مردم قاطعانه و قانونی برخورد می‌شود.
غلامزاده با اشاره به دستگیری یک توزیع کننده مواد مخدر در بروجن خاطرنشان کرد: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت یک سوداگر مرگ در امر تهیه و توزیع مواد مخدردر سطح شهر نقنه موضوع در دستور کار ماموران کلانتری ۱۳ این شهر، قرار گرفت.
وی افزود: پس از انجام کار اطلاعاتی دقیق و کسب مجوز قضایی این قاچاقچی دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه وی یک کیلو گرم تریاک کشف شد.
فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری با اشاره به معرفی متهم به مرجع قضایی خاطر نشان کرد: برخورد قاطع و قانونی با سوداگران مرگ از راهبردهای مهم عملیاتی پلیس است که همواره در دستور کار قرار دارد.

باند خرده فروشان مواد مخدر در شهرکرد متلاشی شد
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر چهارمحال و بختیاری گفت: اعضای ۴ نفره یک باند خرده فروش مواد مخدر در شهرکرد متلاشی شد.سرهنگ سلیمان ریاحی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اشهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت گسترده یک باند خرده فروش مواد مخدر در سطح شهرکرد موضوع در دستور کار اکیپ عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قرار گرفت. وی افزود: پس از انجام کار اطلاعاتی دقیق با کسب مجوز قضایی اعضاء ۴ نفره این باند در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه آنها ۱۱کیلو و ۳۰۰ گرم تریاک و یک عدد ترازوی توزین کشف شد.رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر چهارمحال و بختیاری با اشاره به معرفی متهمین به مرجع قضایی خاطرنشان کرد: برخورد قاطع و قانونی با سوداگران مرگ از راهبردهای عملیاتی مهم فرماندهی انتظامی استان است که همواره در دستور کار قرار دارد.
دستگیری ۶ سارق با ۱۰ فقره سرقت در چهارمحال و بختیاری
جانشین فرمانده انتظامی چهارمحالو بختیاری در ادامه جلسه در جمع خبرنگاران گفت: ماموران فرماندهی انتظامی استان طی ۲۴ ساعت گذشته ۶ سارق را با ۱۰ فقره سرقت دستگیر کردند.
سرهنگ پاسدار فضل اله برزویی بیان کرد: در پی وقوع چندین فقره سرقت خودرو، داخل خودرو،موتورسیکلت،جیب بری، کش روی، احشام و اماکن متبرکه رسیدگی به موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران فرماندهی انتظامی استان، قرار گرفت.
برزویی افزود: ماموران پلیس آگاهی استان، شهرکرد، بروجن، لردگان، فارسان و سامان با انجام اقدامات گسترده پلیسی و بررسی آثار و علائم به جا مانده در صحنه‌های سرقت موفق شدند۶ سارق را دستگیر کنند.
جانشین فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: براساس تحقیقات علمی و فنی پلیس، سارقان به ۱۰فقره سرقت خودرو، داخل خودرو،موتورسیکلت،جیب بری، کش روی، احشام و اماکن متبرکه اعتراف کردند که متهمین جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

چهارمحال و بختیاری | خبرگزاری استان چهارمحال و بختیاری