شما اینجا هستید
اجتماعی » طرح نظارت بر رفتار ترافیکی رانندگان در چهارمحال و بختیاری

طرح نظارت بر رفتار ترافیکی رانندگان در چهارمحال و بختیاری ،مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای چهارمحال و بختیاری گفت: اجرای طرح نظارت بر رفتار ترافیکی رانندگان ناوگان عمومی مسافری و باری در استان آغاز شد. احمد جمشیدی در گفت‌وگو با خبرنگار چهارمحال آنلاین اظهار داشت: با توجه به در پیش رو بودن طرح سفر نوروزی طرح نظارت نامحسوس شبانه شبکه جاده‌ای استان با مشارکت پلیس‌راه استان و معاون حمل و نقل این اداره کل و کارشناسان آن اجرا می‌شود.
وی افزود: این طرح از ۲۰ لغایت ۷ بامداد در سطح شبکه جاده‌ای و به ویژه بزرگراه‌های استان با هدف نظارت بر رفتار ترافیکی رانندگان مسافری و کنترل لاستیک، شیشه، چکش‌های داخل اتوبوس و دستگاه سپهتن و انجام می‌شود.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای چهارمحال و بختیاری بیان کرد: حضور تیم‌های نظارتی مشترک در اجرای این طرح قوت قلبی برای رانندگان و امنیت خاطر برای مردم خواهد بود.
جمشیدی خاطرنشان کرد: به علت سابقه وقوع تصادفات ناوگان عمومی در ساعات پایانی شب این تیم‌های نظارتی مشترک در سطح شبکه‌های جاده‌ای و به ویژه بزرگراهای استان اقدام به نظارت نامحسوس بر رفتار ترافیکی رانندگان مسافری و باری می‌نمایند.
وی گفت: در این طرح رانندگان رفتارهای ترافیکی خود را به نمایش گذاشته و رانندگان متخلف شناسایی و در کمیسیون ماده ۱۱ رانندگان تخلف، مطرح و اتخاذ تصمیم می‌گردد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

چهارمحال و بختیاری | خبرگزاری استان چهارمحال و بختیاری

error: Content is protected !!