شما اینجا هستید
اجتماعی » ظرفیت آرامستان شهرکرد تکمیل است

ظرفیت آرامستان شهرکرد تکمیل است ، شهردار شهرکرد از تکمیل شدن ظرفیت آرامستان بهشت دو معصوم مرکز چهارمحال و بختیاری خبر داد و گفت : از نیمه دوم فروردین سال آینده، محل دفن اموات در شهرکرد در آرامستان جدید خواهد بود.نورالله غلامیان دهکردی روز دوشنبه به خبرنگاران چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: زمان دفن اموات در آرامستان جدید در منطقه رحمتیه ۲۰ فروردین ۱۳۹۸ پیش بینی شده است.وی افزود: در همین راستا از ۲۰ فروردین ۱۳۹۸ سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری شهرکرد ، مجوز دفن اموات در محل کنونی بهشت دو معصوم این شهر را صادر نمی کند.
غلامیان دهکردی تصریح کرد: تمامی خدمات مربوط به آرامستان و دفن اموات شهرکرد از ۲۰ فروردین ۱۳۹۸ تنها در محل آرامستان جدید ارائه می شود.
وی یادآور شد: آرامستان جدید شهرکرد ۵۸ هکتار وسعت دارد و در فاز نخست آن ۵ قطعه با ظرفیت ۳ هزار مزار پیش بینی شده است.
شهردار شهرکرد اظهار داشت: هم اینک زیرساخت های آرامستان جدید مانند قطعه بندی، جوی و جدول، روشنایی، آسفالت معابر، پارکینگ جداگانه برای هر قطعه، سالن اقامه نماز میت، ۲ غسالخانه زنانه و مردانه و سالن های انتظار به طور کامل آماده است.
وی گفت: در آرامستان جدید شهرکرد قیمت پیش بینی شده برای هر مزار ۲۰ میلیون ریال در نظر گرفته شده است و تمامی درآمدها برای همان مجموعه هزینه خواهد شد.
غلامیان دهکردی تاکید کرد: برای سهولت در رفت و آمد مردم به آرامستان جدید شهرکرد سرویس های عمومی ایاب و ذهاب پیش بینی و مستقر می شود.
آرامستان کنونی شهرکرد (بهشت دو معصوم) هم اینک با حدود ۸ هکتار وسعت تکمیل ظرفیت شده و فضای بسیار محدودی برای دفن اموات دارد.
شهرکرد مرکز چهارمحال و بختیاری دارای ۲۰۰هزار نفر جمعیت است.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

چهارمحال و بختیاری | خبرگزاری استان چهارمحال و بختیاری

error: Content is protected !!