شما اینجا هستید
اخبار IT » عارف: توسعه علم و فناوری مناطق محروم در اولویت است

عارف: توسعه علم و فناوری مناطق محروم در اولویت است ،رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: توسعه علم، فناوری و پژوهش در مناطق محروم و مرزی از اولویت های برنامه ششم توسعه است.به گزارش چهارمحال آنلاین ، محمدرضا عارف روز سه شنبه در جریان سفر اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس به شهرکرد در جمع خبرنگاران افزود: بعد از انقلاب اسلامی توسعه علم و فناوری در استانهای کمتر برخوردار و توسعه نیافته در اولویت قرار داشته و دارد.وی گفت: هم اکنون شاخص های علم و فناوری و پژوهش در استان های غیر برخوردار و مرزی نسبت به متوسط کشور بالاتراست و هنور جای کار جدی در این مناطق وجود دارد.
عارف اظهار داشت: در برنامه ششم توسعه تلاش می شود در هر استان با توجه به مزیت های استان در حوزه های علم و فناوری برنامه ریزی شود.
وی افزود: استان چهارمحال و بختیاری در حوزه علم و فناوری جایگاه خوبی در سطح کشور دارد و با توجه به پتانسیل های بالای این استان باید سرمایه گذاری بیشتری دراستان انجام تا سهم بیشتری در تولید علم و فناوری داشته باشیم.
وی بررسی و ارزیابی استانها در حوزه آموزش، فناوری و پژوهش را از برنامه های کاری اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در سفر به استانها عنوان کرد.
اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی به ریاست محمدرضا عارف صبح امروز سه شنبه در بدو وارد به فرودگاه شهرکرد به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

چهارمحال و بختیاری | خبرگزاری استان چهارمحال و بختیاری

error: Content is protected !!