عارف: توسعه علم و فناوری مناطق محروم در اولویت است
شما اینجا هستید
اخبار IT » عارف: توسعه علم و فناوری مناطق محروم در اولویت است

عارف: توسعه علم و فناوری مناطق محروم در اولویت است ،رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: توسعه علم، فناوری و پژوهش در مناطق محروم و مرزی از اولویت های برنامه ششم توسعه است.به گزارش چهارمحال آنلاین ، محمدرضا عارف روز سه شنبه در جریان سفر اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس به شهرکرد در جمع خبرنگاران افزود: بعد از انقلاب اسلامی توسعه علم و فناوری در استانهای کمتر برخوردار و توسعه نیافته در اولویت قرار داشته و دارد.وی گفت: هم اکنون شاخص های علم و فناوری و پژوهش در استان های غیر برخوردار و مرزی نسبت به متوسط کشور بالاتراست و هنور جای کار جدی در این مناطق وجود دارد.
عارف اظهار داشت: در برنامه ششم توسعه تلاش می شود در هر استان با توجه به مزیت های استان در حوزه های علم و فناوری برنامه ریزی شود.
وی افزود: استان چهارمحال و بختیاری در حوزه علم و فناوری جایگاه خوبی در سطح کشور دارد و با توجه به پتانسیل های بالای این استان باید سرمایه گذاری بیشتری دراستان انجام تا سهم بیشتری در تولید علم و فناوری داشته باشیم.
وی بررسی و ارزیابی استانها در حوزه آموزش، فناوری و پژوهش را از برنامه های کاری اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در سفر به استانها عنوان کرد.
اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی به ریاست محمدرضا عارف صبح امروز سه شنبه در بدو وارد به فرودگاه شهرکرد به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

چهارمحال و بختیاری | خبرگزاری استان چهارمحال و بختیاری