شما اینجا هستید
فرهنگی » فرهنگ سازی در زمینه قاچاق کالا

در زمینه مبارزه با قاچاق کالا و ارز این اداره کل اقدام به فرهنگ سازی و آگاهی بخشی می کند.
به گزارش چهارمحال آنلاین با توجه به نامگذاری سال 96 به عنوان سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال از سوی مقام معظم رهبری، این اداره کل در زمینه مصرف تولیدات داخلی و مبارزه با قاچاق کالا اطلاع رسانی و فرهنگ سازی می کنند.
به گفته وی، در این زمینه از ظرفیت رسانه های مکتوب و نوشتار و هفته نامه و نشریات محلی برای فرهنگ سازی در خصوص نخریدن کالای خارجی و مبارزه با قاچاق کالا بهره گیری می شود.
کارگران افزود: برنامه های این اداره کل در سال 96 با محوریت اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال تدوین و اجرا خواهد شد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری همچنین از اجرای طرح ‘سینما سیار ‘ در استان خبر داد و گفت: با سفر معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به استان طرح سینما سیار در نقاط مختلف استان به منظور دسترسی همه افراد به سینما اجرا می شود.
کارگران افزود:در این طرح چند دستگاه سینما سیار به منظور بهره مندی مردم نقاط مختلف استان از سینما دایر می شود تا دسترسی مردم نقاط دیگر استان به سینما تسهیل شود.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: هم اکنون دو سینما در شهرهای شهرکرد و بروجن فعال است که بزودی سینما غدیر شهرکرد در مجموعه فرهنگی هنری غدیر شهرکرد فعالیت خود را از سر می گیرد.
هم اکنون تنها دو سینمای بهمن شهرکرد و هفدهم شهریور بروجن با نزدیک به 600صندلی در چهارمحال و بختیاری فعال است در حالی که این استان ٩٠٠هزار نفر جمعیت دارد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

چهارمحال و بختیاری | خبرگزاری استان چهارمحال و بختیاری

error: Content is protected !!