شما اینجا هستید
اجتماعی » فعالیت موج جدید بارش در چهارمحال و بختیاری

فعالیت موج جدید بارش در چهارمحال و بختیاری،معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: نیمه دوم بهمن ماه بارش های موثرتری در استان شکل گیرد و بخشی از کمبودها را جبران کند.مهرداد قطره سامانی معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری در گفت وگو با چهارمحال آنلاین، گفت: باتوجه به ورود سامانه بارشی از دیروز در استان شاهد بارش هایی به صورت پراکنده در مناطق مختلف استان بودیم.
وی با بیان اینکه این بارش ها بیشتر درقسمت های شمالی و شهرستان کوهرنگ بود؛ تصریح کرد: این سامانه بارشی منجر به بارش ۵ سانتی متر برف در ایستگاه کوهرنگ و۱۱میلیمتر نیز به صورت بارندگی شد.
وی بارش در سایر نقاط را نیز به شکل بارندگی اعلام وافزود: در مناطق فارسان، اردل بلداجی و آورگان یک میلیمتر و لردگان و دزک ۲میلی میتر شاهدبارندگی بودیم.
قطره با بیان اینکه این سامانه جوی طی امروز و فردانیز موجب بارش در استان خواهد شد، تصریح کرد: عمده بارش ها از امروز بعدازظهر از شهرستان کوهرنگ آغاز و طی امشب تا فردا ظهردر سایر نقاط استان نیز رقم نخواهدبود.
وی میزان بارش های روز گذشته را به نسبت بارش های قبلی ناچیز عنوان و خاطرنشان کرد: بعداز عبور این سیستم بارشی، صبح‌گاه دوشنبه کاهش محسوس دما را در استان بین هفت تاهشت درجه داریم که همراه با مه صبح گاهی خواهدبود.
معاون توسعه وپشتیبانی هواشناسی چهارمحال وبختیاری پیش بینی کرد: نیمه دوم بهمن ماه بارش های موثرتری در استان شکل گیرد و بخشی از کمبودها را جبران کند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

چهارمحال و بختیاری | خبرگزاری استان چهارمحال و بختیاری

error: Content is protected !!