شما اینجا هستید
اجتماعی » مجموعه برنامه تلویزیونی با موضوع سواد فضای رسانه‌ای در چهارمحال و بختیاری تولید می‌شود

مجموعه برنامه تلویزیونی با موضوع سواد فضای رسانه‌ای در چهارمحال و بختیاری تولید می‌شود ،مدیرکل صدا و سیمای استان چهارمحال و بختیاری گفت: مجموعه برنامه تلویزیونی با موضوع سواد فضای رسانه‌ای در چهارمحال و بختیاری در ۲۰ قسمت ۲۵ دقیقه‌ای تولید می‌شود.
به گزارش خبرگزاری چهارمحال آنلاین ، مهرداد عظیمی پیش از ظهر امروز در نشست مشترک با مدیرکل آموزش و پرورش، مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان و مسئول دفتر استانی سراج اظهار داشت: دو نهاد صدا و سیما و آموزش و پرورش به عنوان متولیان تأثیرگذار فرهنگ و تعلیم و تربیت می‌توانند در یک هم‌افزایی هدفمند و برنامه‌ریزی شده در این عرصه گام‌های مؤثری بردارند.
وی با اشاره به هجمه‌های گسترده دشمنان برای کم ارزش کردن ارزش‌ها و آرمان‌ها بین نوجوانان و جوانان افزود: تولید محتوای جذاب و اثرگذار و بهره‌گیری هوشمندانه از ظرفیت‌های موجود می‌تواند تهدیدها را به فرصت تبدیل کند.
مدیرکل صدا و سیمای استان چهارمحال و بختیاری بیان کرد: بر اساس تفاهم‌نامه‌ای با آموزش و پرورش و اتحادیه انجمن‌های اسلامی مجموعه برنامه تلویزیونی ترکیبی با موضوع ارتقای سواد فضای مجازی در ۲۰ قسمت ۲۵ دقیقه‌ای تهیه و تولید می‌شود.
عظیمی خاطرنشان کرد: این مرکز از کلیه بسترهای ارتباطی در فضای مجازی مانند اپلیکیشن جهانبین همراه، تلویزیون اینترنتی، وب سایت و پیام رسان‌های خود با زبان هنر و رسانه برای ارائه محتوا به مخاطبان استفاده می‌کند.
مدیرکل آموزش و پرورش استان چهارمحال و بختیاری نیز در این نشست اظهار داشت: راه‌اندازی شبکه‌ای مستقیم برای تعامل بیشتر با دانش‌آموزان از جمله سیاست‌های کلان آموزش و پرورش و هدایت و برنامه‌ریزی فعالیت در فضای مجازی یکی از دغدغه‌های اصلی آموزش و پرورش است که تولید برنامه‌های پرمحتوا می‌تواند پایانی برای این دغدغه‌ها باشد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری چهارمحال آنلاین | خبرگزاری استان چهارمحال و بختیاری