شما اینجا هستید
اسلایداصلی » مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری چهارمحال و بختیاری منصوب شد

مصطفی محسن پور قهفرخی به عنوان مدیرکل جدید سیاسی و انتخابات استانداری چهارمحال و بختیاری منصوب و روز پنجشنبه با حضور استاندار معارفه شد.
به گزارش چهارمحال آنلاین،در آیین معارفه مدیرکل جدید سیاسی ،انتخابات و تقسیمات کشوری از خدمات جعفر مردانی مدیرکل پیشین این دفتر قدردانی شد.
جعفر مردانی از سوی وزیر کشور به پیشنهاد استاندار چهارمحال و بختیاری به عنوان معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار معرفی شد.
استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: انتصاب مدیران این استان در دولت یازدهم مبنای سیاسی و جناحی نداشته است و براساس تخصص و سابقه فعالیت افراد انتصابات صورت گرفته است.
به گزارش چهارمحال آنلاین، قاسم سلیمانی دشتکی روز پنجشنبه در آئین معارفه مدیرکل دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: استفاده از ایده و توانمندی بانوان و جوانان در رده های مختلف مدیریتی، از ویژگی های دولت یازدهم محسوب می شود.
وی افزود: معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار و مدیران کل این معاونت باید از شجاعت و توان بالا برخوردار باشند تا بتوانند در برابر انواع تهدیدها، فشارها، تطمیع ها و اختلاف افکنی احتمالی مقاومت کنند.
سلیمانی دشتکی، قانون را ملاک انجام تمامی فعالیت ها اعلام و تصریح کرد: حرکت در مسیر قانون می تواند باعث دستیابی به موفقیت های چشمگیر در حوزه های مختلف شود.
وی یادآور شد: انتظار می رود مدیرکل دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری چهارمحال و بختیاری علاوه بر تعامل با تمامی قشرها برای حفظ اقتدار این حوزه تلاش کند.
استاندار چهارمحال و بختیاری به در پیش بودن زمان برگزاری انتخابات رئیس جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا اشاره و اظهار کرد: حفظ سلامت انتخابات، صیانت از آرا و احترام منتخبان، وظیفه تمامی مسئولان، مردم و قشرهای مختلف است.
وی با اشاره به وجود مشکل بیکاری در جامعه گفت: علاوه بر تلاش های صورت گرفته در مدت فعالیت دولت یازدهم، اما هنوز هم وضعیت اشتغال با مشکل مواجه است.
سلیمانی دشتکی تاکید کرد: تمامی انتقادهای منصفانه و علمی در این زمینه را باید پذیرفت، اما به هیچ وجه نباید اهانتی صورت گیرد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری نیز گفت: تدابیر لازم برای برگزاری مطلوب و سالم انتخابات رئیس جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان اندیشیده امکانات لازم فراهم شده است.
جعفر مردانی تصریح کرد: حضور گسترده و پرشور مردم در پای صندوق های رای علاوه بر حفظ اقتدار جمهوری اسلامی در منطقه و جهان باعث ناامیدی استکبار جهانی و هم پیمانانش در رسیدن به اهداف پوچ شان می شود.
وی با اشاره به پیگیری جدی تقسیمات کشوری چهارمحال و بختیاری در زمان های مختلف یادآور شد: این موضوع به عنوان یکی از مهمترین وظایف مدیرکل دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری است.
در این نشست مصطفی محسن پور قهفرخی به عنوان مدیرکل دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری چهارمحال و بختیاری معرفی شد.
مصطفی محسن پور قهفرخی از نیروهای استانداری چهارمحال و بختیاری پیش از این به عنوان معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری شهرستان شهرکرد و بخشدار فرخشهر این شهرستان مشغول به فعالیت بوده است.
انتخابات دوازدهمین دوره رئیس جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا روز جمعه 29 اردی بهشت امسال به صورت همزمان در سراسر کشور برگزار می شود.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

چهارمحال و بختیاری | خبرگزاری استان چهارمحال و بختیاری

error: Content is protected !!