مردم و مسئولان نظام باید در مقابل تهدیدات دشمن استقامت کنند
شما اینجا هستید
اسلایداصلی » مردم و مسئولان نظام باید در مقابل تهدیدات دشمن استقامت کنند

مردم و مسئولان نظام باید در مقابل تهدیدات دشمن استقامت کنند ،امام جمعه موقت شهرکرد گفت: مردم و مسئولان نظام جمهوری اسلامی باید در مقابل تهدیدات دشمن استقامت کنند چرا که تهدیدات دشمنان هیچگاه به پایان نمی‌رسد. به گزارش خبرگزاری چهارمحال آنلاین ، حجت‌الاسلام سید ابوالحسن فاطمی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته با اشاره به دشمنی‌های مکرر آمریکا بر علیه جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: در روزهای گذشته شاهد بودیم که دولت آمریکا و هم ‌پیمانان او در منطقه در یک اقدام بی‌شرمانه قصد تهدید و توهین به جمهوری اسلامی ایران از طریق تصویب قطع‌نامه را داشتند که با وتوی روسیه این امر محقق نشد.
وی افزود: مردم و مسئولان نظام جمهوری اسلامی باید در مقابل تهدیدات دشمن استقامت کنند چرا که تهدیدات دشمنان هیچگاه به پایان نمی‌رسد و دشمنان سعی دارند با تصویب این قطع‌نامه و اتهام به جمهوری اسلامی زمینه تهدیدات دیگر را فراهم کنند اما خوشبختانه موفق نشدند.
امام جمعه موقت شهرکرد با تأکید بر اجرای صحیح اقتصاد مقاومتی در کشور بیان کرد: ما باید با اجرای اقتصاد مقاومتی و دفاع از ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی اجازه نفوذ و تهدید به دشمن را ندهیم.
فاطمی با اشاره به تهاجم فرهنگی دشمن خاطرنشان کرد: نفوذ فرهنگی و اشاعه فساد و تباهی در بین افراد جامعه یکی از راه‌های پیروزی دشمن بر ملت‌های مسلمان است، این مسئله در آندولس اتفاق افتاد و زمانی‌که دشمن متوجه شد نمی‌تواند با هجمه نظامی این کشور را از پای درآورد با ترویج فساد در این کشور نفوذ فرهنگی را آغاز کردند و توانست این کشور را شکست دهند.
وی گفت: همه مردم باید حافظ آرمان‌های انقلاب اسلامی باشند بدانند که تهدیدات دشمن پوچ است و مسئولان در این زمان باید تلاش کنند با اقتدار نظامی و مدیریت فرهنگی اجازه نفوذ در کشور را ندهند.
امام جمعه موقت شهرکرد در ادامه با اشاره به سالروز وفات ام‌البنین و تکریم مادران و همسران شهدا تصریح کرد: مادران نقش به سزایی در تربیت فرزندان دارند و می‌طلبد تمام مادرانی که پیرو حضرت زهرا (س) هستند در ساختن شخصیت خود و دخترانشان تلاش کنند.
وی با اشاره به اهمیت جایگاه علم در جامعه ادامه داد: به فرزندان خود را به آموختن مسائل دینی تشویق کنیم و همچنین تلاش کنیم ابزار هدایت فرزندان خود را فراهم کنیم.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

چهارمحال و بختیاری | خبرگزاری استان چهارمحال و بختیاری