شما اینجا هستید
اجتماعی » مسئولان برای حل مشکل معیشتی مردم حرکت انقلابی داشته باشند

مسئولان برای حل مشکل معیشتی مردم حرکت انقلابی داشته باشند ،نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد گفت: دشمن با زبان تحریم اقتصادی صحبت می کند که باید مسئولان برای بررسی و حل مشکل معیشتی مردم یک حرکت انقلابی داشته باشند.حجت الاسلام محمدعلی نکونام در خطبه های نمازجمعه این هفته شهرکرد اظهار داشت: مردم ایران اسلامی بویژه این استان نجیب و وفادار به انقلاب اسلامی هستند و انتظار ساماندهی و ثبات بازار را از مسئولان اجرایی دارند.
وی تصریح کرد: اگر مشکل یک شهر و یا روستا به گوش مسئولان رسید، آنان باید شب و روز خواب در چشم نداشته باشد تا مشکل مردم برطرف شود.
امام جمعه شهرکرد افزود: برخی از مسئولان اقتصادی اگرچه دارای مدرک اقتصادی هستند، اما کارآیی و عملکرد لازم را ندارند و از رییس جمهوری انتظار است نسبت به جابه جایی آنان، اقدام سریع داشته باشد.
نکونام، برخی از آشفتگی های بازار اقتصادی را ناشی از سوء مدیریت داخلی و موازی کاری ها دانست و تاکید کرد: بخش عمده ای از این نابسامانی ها و افزایش قیمت مایحتاج ضروری مردم ربطی به تحریم ها ندارد.
نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری همچنین به شفافیت و اقتدار قانون اساسی جمهوری اسلامی اشاره کرد و افزود: قانون اساسی توسط افراد خبره و اسلام شناس تدوین شده است که اگر بدرستی به آن عمل شود همه مشکلات برطرف خواهد شد.
امام جمعه شهرکرد توضیح داد: قانون اساسی از متن آموزه های دینی و اسلام ناب استخراج شده است و اجرای آن سعادت جامعه را رقم خواهد زد.
حجت الاسلام نکونام با اشاره به ۱۷ مردادماه سالروز شهادت ‘محمود صارمی’ خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی به دست طالبان گفت: خبرنگاری ظرفیت عظیمی است که در افکارعمومی از جایگاه ویژه برخوردار است.
وی با تقدیر از خدمات خبرنگاران و رسانه ها در طول عمر با برکت انقلاب اسلامی افزود: رسالت خبرنگاران در بازگو کردن و انتقال دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب اسلامی به نسل جدید در این برهه از زمان سنگین و خطیر است.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

چهارمحال و بختیاری | خبرگزاری استان چهارمحال و بختیاری

error: Content is protected !!