شما اینجا هستید
اسلایداصلی » مصاحبه نماينده مجلس با من و تو

مصاحبه نماينده مجلس با من و تو ،به گزارش جهان نيوز؛ يك عضو كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس، در يك گاف امنيتي و رسانه‌اي در مورد تجمعات اخیر در برخی شهرها با شبكه سلطنت طلب من و تو مصاحبه كرده است. اردشير نوريان در ابتداي اين مصاحبه اصلاً نمي‌داند و نپرسيده كه خبرنگار از كجا تماس مي‌گيرد! حتي وقتي مجري من و تو راهپيمايي ۹ دي را حكومتي مي‌نامد، او واكنشي نشان نمي‌دهد و گويا متوجه موضوع نمي‌شود.
در پايان مصاحبه او تازه مي‌پرسد كه از كجا تماس مي‌گيرد و وقتي نام «من و تو» را مي‌شنود، به نظر مي‌رسد جا مي‌خورد! و بعد توضيح مي‌دهد كه ما براي گفتن حقايق ابايي نداريم و … در پايان نيز مجري كه به هدف خود رسيده، از اين عضو كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس مي‌پرسد كه آيا شما فكر مي‌كنيد كه من مأموريت خاصي دارم كه خدمت شما تماس گرفته‌ام و او به طور تأمل برانگيزي پاسخ مي‌دهد كه «من چنين قضاوتي در مورد سؤال جنابعالي ندارم، نه. » ‌ نكته ‌ اينجاست از كسي كه عضو كميسيون امنيت ملي است، تيزبيني و هوشياري بيشتري توقع است و با رسانه‌هايي كه مأموريت ويژه براي تشديد ناآرامي‌ها در ايران دارند، مصاحبه نكند. منبع: روزنامه جوان

اعتراض حق مردم است
نوریان با بیان اینکه اعتراض حق مردم بوده و کسی با اعتراضات و انتقاد از دولت مخالفت نمی‌کند؛ بیان کرد: مشکلات اقتصادی و معیشتی برای مردم وجود دارد و قابل انکار نیست، ولی شیوه بیان اعتراضات که در چند روز گذشته شاهد آن هستیم جای هیچ شک و شبهه ای باقی نمی گذارد که دست هایی پشت پرده بوده و این اتفاقات از خارج از کشور هدایت می‌شود.
من و تو اعلام نکرد از کجا تماس گرفته/ با شبکه‌های خارجی مصاحبه نمی‌کنم
نوریان در خصوص مصاحبه با شبکه ماهواره ای من و تو گفت: این روزها تماس های مکرری گرفته می شود ما هم درگیر بررسی مسائل بودجه ای هستیم دیروز با من تماس گرفتند اما اعلام نکردند از کجا تماس گرفتند.
وی با بیان اینکه البته در این مصاحبه هم با صراحت و شفاف گفتم بیان اعتراضات مردم حق‌شان است، یادآور شد: اینکه عده ای بخواهند سوار این موج شوند و از این موج برای تضعیف دولت و زیر سوال بردن ارزش‌های انقلابی حرکت کنند این بخش از کار توطئه ای است که دوباره طراحی شده است.
وی در پاسخ به این سوال که اگر می دانستید از شکبه من و تو تماس گرفتند بازهم جواب می دادید؛ گفت: اصولا من با شبکه های خارجی مصاحبه نمی کنم، در مصاحبه روز گذشته نیز بین مصاحبه پرسیدم از کجا تماس گرفتید که آن ها هم گفتند شبکه من و تو از لندن، اما من پیامی را که باید می دادم به آن‌ها رساندم.  منبع جهانبین نیوز.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

چهارمحال و بختیاری | خبرگزاری استان چهارمحال و بختیاری

error: Content is protected !!