ممنوعیت‌های ترافیکی نوروز در چهارمحال و بختیاری اعمال می‌شود
شما اینجا هستید
اجتماعی » ممنوعیت‌های ترافیکی نوروز در چهارمحال و بختیاری اعمال می‌شود

ممنوعیت‌های ترافیکی نوروز در چهارمحال و بختیاری اعمال می‌شود ،جانشین رئیس پلیس راه چهارمحال وبختیاری گفت: از ۲۸ اسفندماه ممنوعیت‌های ترافیکی نوروز در محورهای مواصلاتی استان اعمال می‌شوند. به گزارش خبرگزاری چهارمحال آنلاین ، غلامعلی نوربخش پیش از ظهر امروز در جلسه برنامه‌ریزی و ساماندهی سفرهای نوروزی اظهار داشت: در راستای خدمات رسانی بهتر پلیس به مسافران نوروزی از ۲۸ اسفندماه ممنوعیت‌های ترافیکی نورزو در محورهای مواصلاتی استان اعمال می‌شوند.
وی افزود: همچنین در راستای خدمات رسانی بهتر به مسافران نوروزی کمیته‌های مربوطه باید از پایانه‌های مسافربری و جایگاه‌های سوخت بازدید و مشکلات بررسی و رفع شوند.
جانشین رئیس پلیس راه چهارمحال وبختیاری با اشاره به ترسیم کروکی تصادفات بیان کرد: براساس اعلام ناجا مقرر گردید تصادفاتی که خسارت تا ۷ میلیون تومان دارند بدون ترسیم کروکی به بیمه مراجعه و خسارت خود را دریافت کنند.
نوربخش خاطرنشان کرد: باید پایانه‌های مسافر با پلیس هماری داشته باشند تا در صورت تصادف اتوبوس یک دستگاه دیگر سریعا جایگزین شود تا مسافران با خیال آسوده سفر کنند.
وی گفت: همچنین با توجه به اینکه بارندگی‌ها تا فرودوین ماه در استان ادامه دارد از زودتر اطلاع رسانی شود تا از تردد خودروها در محورهای کوهستانی جلوگیری شود و مکان‌های جهت اسکان اضطراری مسافران در نظر گرفته شود.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

چهارمحال و بختیاری | خبرگزاری استان چهارمحال و بختیاری