شما اینجا هستید
سیاسی » مهمترین وظیفه مسوولان صیانت از رأی مردم به عنوان حق الناس است

رای مردم حق الناس است و صیانت از آراء باید به عنوان مهمترین وظیفه تمامی مسئولان برگزاری انتخابات مورد توجه قرار گیرد و این برای مسوولان یک وظیفه مهم است.
به گزارش چهارمحال آنلاین به نقل از ایرنا، قاسم سلیمانی دشتکی روز شنبه در جمع مردم شهرستان لردگان در دبیرستان حضرت زینب (س) این شهر تاکید کرد: مسئولان به منظور حضور گسترده و پرشور مردم در پای صندوق های رأی اقدامات لازم را انجام دهند.
وی افزود: هر فردی که منتخب مردم در انتخابات باشد برای تمامی مردم، مسئولان و قشرهای مختلف قابل احترام خواهد بود.
سلیمانی دشتکی به اقدامات فراوان دولت یازدهم به منظور توسعه شاخص ها در مناطق مختلف کشور به ویژه نقاط محروم و کمتر برخوردار مانند چهارمحال و بختیاری اشاره و تصریح کرد: در این مدت تورم از 43 به 7 درصد کاهش یافت.
وی با اشاره به خدمات دولت یازدهم در مناطق مختلف چهارمحال و بختیاری یادآور شد: در این مدت میزان گازرسانی استان از 83.5 به 94.5 درصد رسید.
استاندار چهارمحال و بختیاری به افزایش طول بزرگراه های چهارمحال و بختیاری از 110 به 320 کیلومتر در زمان دولت یازدهم اشاره و اظهار کرد: در این مدت مشکل آب آشامیدنی 220 شهر، روستا و ناحیه صنعتی استان رفع و به کمتر از 40 مورد رسید.
وی با اشاره به موفقیت های هسته ای و نتایج مطلوب برجام در دولت یازدهم گفت: با پیروزی تیم مذاکره کننده هسته ای ایران در برجام استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا منزوی شد.
سلیمانی دشتکی به آغاز عملیات اجرایی پروژه انتقال آب بن – شهرکرد – بروجن به عنوان یکی از مهمترین دستاوردهای دولت یازدهم در چهارمحال و بختیاری اشاره و تاکید کرد: برای اجرای این پروژه در سال گذشته یکهزار و 930 میلیارد ریال از منابع مختلف ملی و استانی اختصاص یافت.
وی افزود: با بهره برداری از پروژه انتقال آب بن – شهرکرد – بروجن زمینه بهره مندی افزون بر 460 هزار نفر جمعیت چهارمحال و بختیاری از نعمت آب آشامیدنی سالم فراهم می شود.
سلیمانی دشتکی تصریح کرد: ارتقای وضعیت بهداشت و درمان و اجرای طرح تحول سلامت در کشور و چهارمحال و بختیاری یکی از اقدامات مهم دولت تدبیر و امید است.
وی یادآور شد: وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی باید برای تجهیز بیمارستان مالخلیفه در شهرستان لردگان و ارتقای شاخص های بهداشتی و درمانی در این شهرستان اقدامات لازم را انجام دهد.
دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا 29 اردی بهشت امسال به صورت همگانی برگزار می شود.
شهرستان لردگان در 160کیلومتری مرکز چهارمحال و بختیاری واقع شده است.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

چهارمحال و بختیاری | خبرگزاری استان چهارمحال و بختیاری

error: Content is protected !!