شما اینجا هستید
اجتماعی » نباید از عربده کشی دشمن احساس نگرانی کرد

نباید از عربده کشی دشمن احساس نگرانی کرد ،کارشناس مذهبی و استاد حوزه و دانشگاه با بیان اینکه تهدید دشمن همیشگی است، گفت: نباید از عربده کشی دشمن احساس نگرانی کرد، چرا که این عربده کشی در برابر اراده ملت ایران راه به جای نمی برد.به گزارش چهارمحال آنلاین ، سید حسن حسینی قمی دوشنبه شب در دهمین شب از سلسله نشست های طرح تقویت مبانی اعتقادی و شبهه زدایی دینی در مصلای امام خمینی (ره) شهرکرد افزود: دشمن از چندین دهه پیش تحریم ها را علیه ایران و چند کشور دیگر آغاز کرد ولی نتوانست به اهداف شوم خود برسد.
به گفته وی، اینکه دشمن اعلام می کند ورود ایرانی ها را به آمریکا تحریم می کند، ارزشی ندارد چرا که دشمن فکر کرده است تمام دنیا در آمریکا خلاصه می شود.
حسینی قمی با بیان اینکه امیرالمومنین علیه السلام فرموده اند که مسلمانان تا زمانی که لباس بیگانه بر تن نکنند امورشان به خوبی می گذرد، افزود: تولید داخل باید به صورت جدی مورد توجه قرار گیرد و این تولید در زندگی مردم بیشترین مصرف را داشته باشد.
به گفته وی، اگر محصولات و تولیدات داخلی با کیفیت بهتری وارد بازار شود، بدون شک با استقبال گسترده مردم همراه است و جایگزین کالاهای خارجی می شود.
استاد حوزه و دانشگاه یادآور شد: در شرایطی که دشمن فشار اقتصادی بر کشور می آورد یک عده خاص، به دنبال ثروت اندوزی از طریق رانت هستند اما آب خوش از گلوی اینها پایین نمی روند.
بیست و پنجمین دوره طرح تقویت مبانی اعتقادی و شبهه زدایی دینی شنبه شب با عنوان «انقلابی؛ بایدها و نبایدها» از بیست و سوم تیرماه تا چهاردهم مردادماه در مهدیه مصلی امام خمینی (ره) شهرکرد در حال برگزاری است.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

چهارمحال و بختیاری | خبرگزاری استان چهارمحال و بختیاری

error: Content is protected !!