شما اینجا هستید
اجتماعی » هفت پایگاه امداد هوایی امسال در کشور راه اندازی می شود

هفت پایگاه امداد هوایی امسال در کشور راه اندازی می شود ،رئیس اداره اورژانس هوایی کشور گفت: هفت پایگاه امداد هوایی امسال در مناطق شهری کشور راه اندازی می شود.محمد سرور روز سه شنبه در کارگاه آموزش اورژانس هوایی چهارمحال وبختیاری گفت: از ابتدای طرح تحول سلامت تاکنون ۳۴ پایگاه امداد هوایی در کشور راه اندازی شده که امید است بتوان بیشترین مناطق صعب العبور و سخت گذر را برای تسریع در امدادرسانی زیرپوشش قرار داد.
وی به افزایش پایگاه های امداد هوایی با همکاری مجلس، سازمان مدیریت و برنامه ریزی و دولت تا ۱۵۵ پایگاه اشاره کرد و گفت: سی و پنجمین پایگاه اورژانس هوایی کشور با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پرشکی فردا (چهارشنبه) در شهرکرد راه اندازی می شود.
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی چهارمحال و بختیاری نیز با اشاره به امدادرسانی در مناطق سخت گذر استان، راه اندازی پایگاه امداد هوایی برای این استان را ضروری دانست.
فرامرز شاهین افزود: سال گذشته ۲۰ ماموریت اورژانس استان نیاز به امداد هوایی داشت که بالگرد از اصفهان به این استان اعزام شد.
وی گفت: در سال جاری کارشناسان اورژانس ۱۱۵ استان به ۲ هزار و ۵۰۴ ماموریت حوادث ترافیکی و ۷ هزار و ۳۹۲ ماموریت غیر ترافیکی اعزام شدند.
کارگاه آموزش امداد هوایی کارشناسان اورژانس ۱۱۵ چهارمحال و بختیاری با هدف به روز رسانی اطلاعات به مدت ۲ روز در شهرکرد اجرا می شود.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

چهارمحال و بختیاری | خبرگزاری استان چهارمحال و بختیاری

error: Content is protected !!