شما اینجا هستید
اجتماعی » واریز تدریجی سود سهام عدالت به حساب مشمولان

واریز تدریجی سود سهام عدالت به حساب مشمولان،معاون اقتصادی اداره کل اقتصاد و دارائی چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: سود سهام عدالت برای جاماندگان از مرحله دوم به تدریج به حساب سهامداران واریز می شود.به گزارش چهارمحال آنلاین، مرحله دوم سهام عدالت در ماه جاری به مبلغ ۵۳۰ هزار ریال به حساب تعدادی از مشمولانی که موفق به ثبت نام در سامانه این سهام شده بودند، واریز شد.
در همین حال واریز نشدن سود مرحله دوم به حساب برخی از افراد که شماره شبای بانکی خود را در سامانه سهام عدالت ثبت و سود مرحله نخست را دریافت کرده بودند، با ابهاماتی برای مشمولان همراه شد.
شهناز عسگریان روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: افرادی که بسته به مبلغ سهام و تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی در مرحله نخست بین ۲۶۰ تا ۵۰۰ هزار ریال سود سهام دریافت کرده اند از سود مرحله دوم نیز بهره مند شدند.
وی افزود: برای افرادی نیز که سود مرحله دوم به حساب آنان واریز نشده، به تدریج سود خود را دریافت می کنند.
عسگریان با بیان واریز مرحله نخست سود این سهام در دی ماه امسال، ادامه داد: از ۷۱۴ هزار مشمول دریافت سود سهام در چهارمحال و بختیاری، ۵۴۴ هزار و ۸۹۵ نفر سود خود را دریافت کردند.
وی درباره تعداد دریافت کنندگان سود واریزی مرحله دوم اظهار بی اطلاعی کرد.
عسگریان در ادامه یادآور شد: درباره مشمولان جامانده از ثبت نام نیز تکلیفی تعیین نشده است.
سود هر مشمول برای امسال (بسته به اینکه مستمری بگیر کمیته امداد امام خمینی و بهزیستی بوده و یا اقدام به تسویه حساب مانده بدهی سهام عدالت خود کرده باشد ) تا سقف ۱٫۵ میلیون ریال در نظر گرفته شده است که بخشی از آن در مرحله نخست و دوم واریز شد و مابقی نیز تا پایان سال به حساب اشخاصی که اقدام به ثبت شماره شبای بانکی خود کرده اند، واریز می شود.
ثبت نام مرحله نخست سهام عدالت از سال ۸۵ در کشور آغاز و با در برگیری ۱۸ گروه از جامعه تا سال ۹۱ ادامه یافت.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری چهارمحال آنلاین | خبرگزاری استان چهارمحال و بختیاری