پارک بانوان در شهرکرد احداث می‌شود
شما اینجا هستید
اجتماعی » پارک بانوان در شهرکرد احداث می‌شود

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری چهارمحال و بختیاری گفت: پارک بانوان جدید شهرکرد، در دو هکتار زمین در جنوب شهرکرد و با اعتباری بالغ بر یک میلیارد ریال احداث می‌شود.
فاطمه دوستی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار چهارمحال آنلاین، اظهار کرد: جلسه تعیین وضعیت احداث دومین پارک بانوان در شهرکرد با حضور معاون امور عمرانی استانداری و دیگر مسؤولان دستگاه‌های مربوطه در این حوزه در دفتر امور عمرانی استانداری چهارمحال و بختیاری تشکیل شد.
وی با اشاره به اینکه در این جلسه مقرر شد به منظور احداث پارک بانوان جدید شهرکرد، دو هکتار زمین در جنوب شهرکرد برای این مکان توسط شهرداری شهرکرد مشخص شود، افزود: همچنین مقرر شد طرح زیربنایی و نهایی پروژه و برآورد هزینه اجرایی پارک بانوان 2 شهرکرد نهایتاً تا پانزدهم اردیبهشت‌ماه سال جاری تنظیم و به دفتر امور بانوان و خانواده استانداری اعلام شود.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه به منظور فروش مواد غذایی سنتی زنان استان از قبیل انواع نان‌ها، فراورده‌های لبنی و دامی و… نیز مکانی برای بازارچه فروش این محصولات ایجاد می‌شود، ادامه داد: با پیگیری‌های صورت گرفته از سوی این اداره کل اعتباری بالغ بر یک میلیارد ریال از اعتبارات ملی برای احداث این پارک تخصیص داده شد که در شورای برنامه‌ریزی و توسعه این استان نیز به تصویب اعضا رسید.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

چهارمحال و بختیاری | خبرگزاری استان چهارمحال و بختیاری