پرداخت 4280 میلیارد ریال تسهیلات اقتصاد مقاومتی در چهارمحال و بختیاری
شما اینجا هستید
اقتصادی » پرداخت 4280 میلیارد ریال تسهیلات اقتصاد مقاومتی در چهارمحال و بختیاری

رئیس سازمان برنامه و بودجه چهارمحال و بختیاری از پرداخت چهار هزار و 280 میلیارد ریال تسهیلات اقتصاد مقاومتی سال گذشته در این استان خبر داد.
به گزارش چهارمحال آنلاین، حبیب الله وفایی روز سه شنبه در ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: 50 درصد از این مبلغ به صورت مستقیم و بقیه از محل تسهیلات اقتصاد مقاومتی به متقاضیان واجد شرایط پرداخت شده است.
وی افزود: از مجموع تسهیلات پرداخت شده در حوزه اقتصاد مقاومتی سه هزار و 120 میلیارد ریال در بخش صنعت و معدن، یکهزار و 40 میلیارد ریال در بخش کشاورزی و 120 میلیارد ریال در بخش گردشگری بوده است.
وفایی تصریح کرد: سال گذشته برای اجرای 10 طرح سرمایه گذاری به ارزش افزون بر 20 هزار میلیارد ریال و اشتغالزایی سه هزار و 350 نفر تفاهم نامه همکاری با بخش خصوصی منعقد شد.
وی یادآور شد: بانک های صادرات، کشاورزی، صنعت و معدن و ملی در پرداخت تسهیلات اقتصاد مقاومتی چهارمحال و بختیاری پیشتازند.
رئیس سازمان برنامه و بودجه چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: برنامه و سند راهبردی اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال استان تا 45 روز دیگر تهیه، تدوین و برای اجرا ابلاغ می شود.
وی افزود: با ابلاغ برنامه و سند راهبردی اقتصاد مقاومتی، زمینه رفع بسیاری از مشکلات اشتغال و اقتصاد رفع خواهد شد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار چهارمحال و بختیاری نیز گفت: مدیران دستگاه های اجرایی استان به منظور تحقق اهداف تحقق شعار امسال با عنوان اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال تلاش بیشتری داشته باشند.
سیامک سلیمانی دشتکی تاکید کرد: مدیران دستگاه های اجرایی همچنین برای اجرای سریع تر مصوبات ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان در مهلت مشخص شده بکوشند.
ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در کشور به ریاست معاون اول رئیس جمهوری و در استان ها به ریاست استانداران تشکیل و فعال شده است.

برچسب ها :

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

چهارمحال و بختیاری | خبرگزاری استان چهارمحال و بختیاری