شما اینجا هستید
اسلایداصلی » چهارمحال و بختیاری به آزادراه کاشان متصل شود

چهارمحال و بختیاری به آزادراه کاشان متصل شود ،استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: این استان با توجه به قرار گرفتن در کریدور مرکزی ایران، باید به آزادراه کاشان قم – تهران متصل شود.
به گزارش خبرگزاری استان چهارمحال و بختیاری ، اقبال عباسی روز پنجشنبه در نشست با مهرداد تقی زاده معاون حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی تاکید کرد: برای اتصال چهارمحال و بختیاری به آزادراه کاشان – قم – تهران تنها به ۵۰ کیلومتر ارتقای جاده نیاز است.
وی افزود: وزارت راه و شهرسازی در دولت تدبیر و امید اقدامات مؤثر و شاخصی در چهارمحال و بختیاری انجام داده است.
عباسی تصریح کرد: البته هنوز برای توسعه راه های ارتباطی، راه آهن و بهبود وضعیت حمل و نقل در چهارمحال و بختیاری اقدامات بیشتری باید صورت گیرد.
وی یادآور شد: قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء برای سرمایه گذاری در احداث راه آهن اصفهان – شهرکرد – اهواز آمادگی خود را اعلام کرده است.
نماینده مردم شهرستان های شهرکرد، سامان و بن در مجلس شورای اسلامی نیز گفت: افزایش پروازهای فرودگاه بین المللی شهرکرد در دستور کار وزارت راه و شهرسازی قرار گیرد.
اردشیر نوریان اظهار کرد: هم اینک تنها دو پرواز در هفته از فرودگاه بین الملی شهرکرد انجام می شود.
وی افزود: برقراری پرواز تهران – شهرکرد – کویت و بالعکس از مهمترین خواسته های مردم چهارمحال و بختیاری است.
نوریان تاکید کرد: با توجه به فعالیت نیروی کار فراوانی از چهارمحال و بختیاری در کشور کویت هم اینک پرواز این افراد از طریق فرودگاه های اصفهان و شیراز صورت می گیرد.
وی یادآور شد: ارتقای جاده ها و حذف نقاط حادثه خیز چهارمحال و بختیاری جزو مهمترین مطالبات به حق مردم این استان محسوب می شود.
معاون حمل و نقل وزیر راه و شهرسازی نیز گفت: توسعه راه های ریلی و جایگزینی آن با برخی جاده ها در دستور کار این وزارتخانه قرار دارد.
مهرداد تقی زاده تصریح کرد: وضعیت ایمنی و حمل و نقل جاده ای استان های مختلف کشور در نشستی با حضور اعضای کمیسیون ایمنی و حمل و نقل جاده ای هر استان بررسی می شود.
وی افزود: درخصوص توسعه محورهای ارتباطی، ارتقای جاده ها، احداث راه آهن و نوسازی ناوگان حمل و نقل کشور و چهارمحال و بختیاری برنامه ریزی های لازم صورت گرفته و به زودی اجرایی خواهد شد.
به گزارش خبرگزاری استان چهارمحال و بختیاری ، احداث راه آهن ملی اصفهان – شهرکرد – اهواز، اتصال چهارمحال و بختیاری به آزادراه کاشان – قم – تهران، حذف نقاط حادثه خیز و بهبود وضعیت حمل و نقل بار و مسافر جزو مهمترین خواسته های مردم این استان است.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

چهارمحال و بختیاری | خبرگزاری استان چهارمحال و بختیاری

error: Content is protected !!