شما اینجا هستید
اجتماعی » کرایه وسایط نقلیه عمومی در شهرکرد افزایش نمی یابد

کرایه وسایط نقلیه عمومی در شهرکرد افزایش نمی یابد ،رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری شهرکرد هرگونه افزایش کرایه وسایط نقلیه عمومی در سطح شهر را تا اطلاع ثانوی ممنوع اعلام کرد.مهرداد میرزائیان روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار چهارمحال آنلاین اظهار کرد: برای افزایش نرخ کرایه، تعرفه جدید تردد با تاکسی، اتوبوس و مینی بوس سرویس مدارس، از سوی این سازمان تدوین شده است که برای تصویب به شورای شهر پیشنهاد می شود.
وی افزود: شورای شهر پس از بررسی این تعرفه ها، نتیجه را به استانداری و فرمانداری اعلام و در صورت تایید این ۲مرجع، نرخ افزایش کرایه ها را به سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری برای اجرا ابلاغ می کند.
میرزائیان با بیان اینکه بررسی و تعیین افزایش تعرفه های وسایط نقلیه عمومی، اقدامی زمانبر است اظهار کرد: زمان دقیقی برای این امر نمی توان پیش بینی کرد.
وی بیان کرد: در صورت ابلاغ تعرفه های جدید به شهرداری، نرخ کرایه ها از طریق رسانه ها اطلاع رسانی می شود.
وی ادامه داد: تا زمان طی این مراحل و تصویب شورای شهر و تایید استانداری و فرمانداری،افزایش نرخ کرایه ها ازسوی رانندگان تاکسی، اتوبوس و مینی بوس ها ممنوع است و شهروندان در صورت مشاهده تخلف می توانند مراتب را با شماره تماس های ۱۳۷ و یا ۳۳۳۷۰۰۱۴به شهرداری گزارش دهند.
هم اینک یکهزار و ۲۰۰دستگاه تاکسی گردشی و خطی، ۲۵۰ دستگاه تاکسی هوشمند، ۲۴۰دستگاه اتوبوس عمومی و مینی بوس سرویس مدارس جا به جایی دورن شهری شهروندان را در مرکز استان برعهده دارد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

چهارمحال و بختیاری | خبرگزاری استان چهارمحال و بختیاری

error: Content is protected !!