شما اینجا هستید
اجتماعی » افزایش 190 درصدی کشفیات مواد مخدر در چهارمحال وبختیاری

فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری از افزایش 190 درصدی کشفیات مواد مخدر در راستای اجرای طرح نوروزی نیروی انتظامی در سالجاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبرداد.(افزایش 190 درصدی در چهارمحال و بختیاری)
سردار غلامعباس غلامزاده روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار چهارمحال آنلاین، با اشاره به اینکه طرح نوروزی نیروی انتظامی از 25 اسفند سال گذشته آغاز و تا 13 فروردین ماه امسال در استان اجرا شد، افزود: در این مدت بیش از 175 کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف و 2 باند توزیع کننده مواد مخدر نیز متلاشی شد.
وی از افزایش 25 درصدی کشفیات کالای قاچاق در محورهای مواصلاتی استان در مدت یاد شده اشاره کرد و گفت: در این مدت 19 میلیارد ریال انواع کالای قاچاق در قالب سه محموله کالای قاچاق در محورهای مواصلاتی استان کشف و ضبط شد.
سردار غلامزاده در ادامه با کاهش 16 درصدی نزاع های فردی و 9 درصدی نزاع های دسته جمعی در تعطیلات نوروز امسال اشاره کرد و گفت: در این مدت هیچ گزارشی مبنی بر جرائم خشن، شرارت، در استان اعلام نشده و این جرائم نسبت به مدت مسابه سال قبل کاهش 100 درصدی داشته است.
فرمانده انتظامی چهارمحال وبختیاری از کاهش 30 درصدی سرقت های مهم و 12 درصدی سرقت های جزئی در این مدت خبر داد و گفت: در حوزه پیشگیری از وقوع سرقت نیز در این مدت افزایش 8 درصدی کشفیات گزارش شده است.
سردار غلامزاده با اشاره به نامگذاری سالجاری به عنوان تولید و اشتغال افزود: مبارزه با قاچاق کالا و همچنین ایجاد امنیت برای انجام فعالیت های اقتصادی از مهمترین سیاست ها و برنامه های سالجاری نیروی انتظامی در استان است.
وی برخورد و مبارزه با مواد مخدر و مقابله با توزیع و ترانزیت مواد مخدر ، پاکسازی نقاط آلوده و مبارزه با خرده فروشان مواد مخدر و ساماندهی معتادان و توجه به آموزش جمعیت هدف در راستای آشنایی با پیامدهای مواد مخدر از دیگر اولویت های نیروی انتظامی استان درسالجاری است.
به گفته وی، برخورد با مظاهر فساد و هنجار شکنان، مبارزه و برخورد با استفاده کنندگان غیر مجاز از سلاح و توجه و نظارت بیشتر به فضای مجازی از دیگر اولویتهای کاری در سالجاری است.
طرح نوروزی نیروی انتظامی با حضور 2 هزار و 800 نفر نیرو در هر شیفت کاری و اضافه شدن 18 ایستگاه نوروزی از 25 اسفندماه سال گذشته آغاز وتا 13 فروردین ماه امسال برگزار شد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

چهارمحال و بختیاری | خبرگزاری استان چهارمحال و بختیاری

error: Content is protected !!