شما اینجا هستید
علمی » کنفرانس ملی هیدرولیک ایران در شهرکرد برگزار می‌شود

کنفرانس ملی هیدرولیک ایران در شهرکرد برگزار می‌شود ،دبیر همایش هفدهمین کنفرانس ملی هیدرولیک ایران گفت: هفدهمین کنفرانس ملی هیدرولیک ایران در دانشگاه شهرکرد برگزار می‌شود. به گزارش خبرگزاری چهارمحال آنلاین ، رسول میرعباسی ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری این همایش از سال ۸۵ اظهار داشت: کنفرانس ملی هیدرولیک از مهمترین و معتبرترین کنفرانس‌ها با موضوع آب است که نخستین دوره آن در دانشگاه خواجه نصیر برگزار شده است.وی با اشاره به ۱۰ محور این کنفرانس افزود: محور اصلی همایش هیدرولیک و محیط زیست رودخانه‌ها است که ۱۰ محور کنفرانس نیز شامل مهندسی رودخانه‌ها، هیدرولیک محاسباتی، هیدرولیک دریا و ساحل، هیدرولیک محیط‌های متخلخل، هیدروانفورماتیک، هیدرولیک محیط زیستی، ماشین‌های هیدرولیکی، سازه‌های هیدرولیکی، سیستم‌های انتقال آب و توزیع آب و کاربرد GIS و RS در مهندسی هیدرولیک است.
دبیر همایش هفدهمین کنفرانس ملی هیدرولیک ایران بیان کرد: فراخوان ارسال مقالات به همایش از فروردین‌ماه آغاز شده و تا ۱۵ تیرماه نیز ادامه دارد که در صورت استقبال مهلت ارسال مقالات تمدید می‌شود.
میرعباسی با بیان اینکه تاکنون ۲۲۰ مقاله از سراسر کشور به این کنفرانس ارسال شده است خاطرنشان کرد: تاریخ برگزاری همایش نیز ۱۳ تا ۱۵ شهریورماه است.
وی تصریح کرد: سخنرانان همایش نیز پروفسور ناصر طالب بیدختی استاد گروه عمران دانشگاه شیراز و پروفسور PIETER VAN DER ZAAGاستاد گروه آب دانشگاه دلف هلند هستند.
دبیر همایش هفدهمین کنفرانس ملی هیدرولیک ایران ادامه داد: مقالات با نظر داوران به صورت شفاهی و یا به شکل پوستر ارائه می‌شوند. در حاشیه کنفرانس نمایشگاهی نیز در این حوزه برپا می‌شود.
میرعباسی بیان کرد: دانشگاه شهرکرد به عنوان دانشگاه هدف در این حوزه تحقیق و نتایج را ارائه می‌کند. نتایج کنفرانس در قالب کتابچه و سی دی منتشر و در سایت‌های مختلف از جمله دانشگاه نیز قابل دسترسی است.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

چهارمحال و بختیاری | خبرگزاری استان چهارمحال و بختیاری

error: Content is protected !!