شما اینجا هستید
اجتماعی » ۴۶ پایگاه اورژانس در جاده های چهارمحال و بختیاری مستقر شد

۴۶ پایگاه اورژانس در جاده های چهارمحال و بختیاری مستقر شد ،رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی چهارمحال و بختیاری از استقرار ۴۶ پایگاه نوروزی امداد شهری و جاده ای در نقاط مختلف استان خبر داد.به گزارش خبرگزاری چهارمحال و بختیاری ، فرامرز شاهین روز شنبه با اعلام این خبر افزود: در این پایگاه ها ۲۴۷ تکنسین اورژانس مشغول خدمات رسانی به مسافران نوروزی هستند.
وی با بیان اینکه پایگاه های اورژانس تا ۱۵ فروردین ماه در استان فعال است، تصریح کرد: ۲ پایگاه سلامت نوروزی و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس به منظور درمان سرپایی، سنجش فشار و قند خون مسافران و توزیع بروشور در خصوص ایمنی سفر و بهداشت سفر در میدان قمربنی هاشم (ع) شهرکرد و پل زمانخان سامان مستقر شده است.
شاهین ادامه داد: در طرح نوروزی امسال یک هزار و ۸۰۰ ماموریت در قالب یک هزار و ۳۸۵ حادثه غیرترافیکی و ۴۱۵ حادثه ترافیکی توسط تکنسین های اورژانس ۱۱۵ در استان انجام شد.
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی چهارمحال و بختیاری خاطرنشان کرد: ایجاد هماهنگی بین اورژانس پیش بیمارستانی و بیمارستانی جهت پذیرش بیماران احتمالی و تهیه و نصب بنر در خصوص توصیه های بهداشتی در سطح استان از دیگر اقدامات این نهاد در طرح امداد نوروزی است.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

چهارمحال و بختیاری | خبرگزاری استان چهارمحال و بختیاری