شما اینجا هستید
اجتماعی » ۶۰۵ دستگاه اجرایی چهارمحال و بختیاری به شبکه دولت متصل می شود

۶۰۵ دستگاه اجرایی چهارمحال و بختیاری به شبکه دولت متصل می شود ،معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: همزمان با دهه فجر امسال ۶۰۵ دستگاه اجرایی، شهرداری و دهیاری این استان به شبکه دولت متصل خواهد شد.به گزارش چهارمحال آنلاین به نقل از ایرنا، سیامک سلیمانی دشتکی روز چهارشنبه در کمیته دولت الکترونیک و هوشمند سازی چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: از این تعداد ۴۰ شهرداری، ۱۲۱ دفتر پیشخوان خدمات دولت، ۶۷ دهیاری ۲۶۴ دستگاه استانی و بقیه دستگاه های اجرایی شهرستانی است.
وی افزود: ۴۴۰ دهیاری چهارمحال و بختیاری برای اتصال به شبکه دولت شناسایی شده که از این تعداد تاکنون تنها ۶۷ دهیاری متصل شده اند.
سلیمانی دشتکی تصریح کرد: تا اردی بهشت سال آینده باید تمامی دستگاه های اجرایی چهارمحال و بختیاری میز خدمت حضوری و تا پایان ابان سال آینده میز الکترونیکی خود را راه اندازی کنند.
وی یادآور شد: افزایش سرعت در خدمات رسانی، صرفه جویی در وقت، کاهش هزینه ها، بهبود در دریافت خدمات و کم شدن ترافیک از مهمترین مزیت های اتصال دستگاه های اجرایی به شبکه دولت و راه اندازی میز خدمت در آن ها محسوب می شود.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: براساس تدابیر اندیشیده شده، از سال آینده با راه اندازی سیستم احراز اصالت هویت برخط ثبت احوال در دستگاه های اجرایی استان دریافت کپی مدارک شناسایی حذف خواهد شد.
وی گفت: هم اینک ۱۲۹ دستگاه اجرایی چهارمحال و بختیاری به شبکه فیبر نوری متصل شده که از این تعداد ۸۱ دستگاه اجرایی در مرکز استان است.
سلیمانی دشتکی تاکید کرد: توجه به هوشمندسازی و تبدیل شهرکرد به شهر هوشمند یکی از مهمترین برنامه های اولویت دار مسئولان چهارمحال و بختیاری محسوب می شود.
وی افزود: به همین منظور در پیشنهادی جمع آوری سرعت کاه های خیابان آیت الله کاشانی شهرکرد و نصب چهار دستگاه دوربین کنترل سرعت در دستور کار قرار می گیرد.
چهارمحال و بختیاری دارای ۹ شهرستان حدود ۴۰ شهر و بیش از ۸۰۰ روستا با جمعیتی بیش از ۹۰۰هزار نفر دارد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری چهارمحال آنلاین | خبرگزاری استان چهارمحال و بختیاری