شما اینجا هستید
اقتصادی » آب مورد نیاز فاز سوم مجتمع فولاد سفید دشت تامین شد

آب مورد نیاز فاز سوم مجتمع فولاد سفید دشت تامین شد

آب مورد نیاز فاز سوم مجتمع فولاد سفید دشت تامین شد ،مدیر فولاد کارخانه فولاد سفید دشت گفت: با احداث و تکمیل تصفیه خانه پساب صنعتی و بهداشتی این مجتمع، آب مورد نیز طرح فولادسازی، واحد جنبی و پشتیبانی برای فاز سوم این طرح در حال احداث تامین شد.

محمود ارباب زاده اظهار داشت: فرآیند خرید خط اشتراک پساب فاضلاب شهر بروجن به ارزش ۴۲۰ میلیارد ریال به مدت ۲۵ سال با انعقاد قراردادی با وزارت نیرو سال گذشته انجام شد. وی تصریح کرد: با اجرا و تکمیل خط انتقال، افزون بر ۱۰۰ لیتر آب بر ثانیه برای این بخش صنعتی تامین خواهد شد.

مدیر شرکت فولاد سفید دشت از تکمیل و فرایند تجهیز تصفیه خانه ثانویه مجتمع خبر داد و گفت: با انتقال پساب آب صنعتی، این مرحله در سال جاری وارد مدار خواهد شد. ارباب زاده ، افت شدید منابع آبی بخش صنعت فولاد سفید دشت در تابستان سال گذشته که از سد چغاخور تامین می شد را یادآور شد و افزود: با انتقال پساب شهر بروجن به این طرح عظیم صنعتی، بخش عمده ای از آب صنعتی این طرح از این طریق تامین خواهد شد.

وی تصریح کرد: فاز سوم مجتمع ۷۲ درصد پیشرفت فیزیکی دارد که با توجه به شعار امسال به عنوان ‘رونق تولید’ امید است با حمایت مسئولان، امسال مرحله نیز تکمیل و بهره برداری شود. شرکت فولاد سفیددشت چهارمحال و بختیاری یکی از طرح های هفتگانه فولاد استانی است که در ۳۵ کیلومتری شهرکرد با ظرفیت تولیدی سالانه ۸۰۰ هزار تن تختال شامل نواحی انباشت و برداشت، سپس با انجام مراحلی گندله به آهن اسفنجی در این واحد تولید می شود.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری چهارمحال آنلاین | پایگاه خبری تحلیلی استان چهارمحال و بختیاری

error: Content is protected !!