آب پایدار در چهارمحال و بختیاری ، استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: تامین آب پایدار در بخش‌های مختلف استان از مهم‌ترین اولویت‌های دولت سیزدهم است.
غلامعلی حیدری شامگاه یکشنبه در حاشیه بازدید سرزده از طرح پدافند غیرعامل برای تامین آب آشامیدنی استان تاکید کرد: تامین آب پایدار در بخش‌های مختلف استان از مهم‌ترین برنامه‌های دولت سیزدهم به‌شمار می‌رود.
وی افزود: در همین راستا تسریع در روند تکمیل طرح تامین آب آشامیدنی نیمی از جمعیت چهارمحال و بختیاری به‌عنوان یکی از مهم‌ترین پروژه‌های استان در دستور کار قرار گرفت.
حیدری تصریح کرد: رییس‌جمهور سه هفته قبل به رییس سازمان برنامه و بودجه کشور و معاون اجرایی خود، دستور ویژه برای تخصیص اعتبار این طرح را صادر کرد.
وی یادآور شد: رییس‌جمهور همچنین به معاون اول خود دستور داد تا در جلسه‌ای با وزیران مختلف مشکلات طرح‌های چهارمحال و بختیاری را برطرف کند که این نشست دو هفته قبل برگزار و تصمیم‌گیری‌های مطلوبی شد.
حیدری اظهار داشت: طرح تامین آب آشامیدنی نیمی از جمعیت چهارمحال و بختیاری هم‌اکنون به‌طور آزمایشی وارد مدار شده است تا مشکلات احتمالی آن شناسایی و رفع شود.

چهارمحال آنلاین استان چهارمحال و بختیاری | سایت خبری چهارمحال آنلاین به همت جوانان انقلابی استان چهارمحال و بختیاری با هدف ارائه جدید ترین اخبار استان و شهرستان ها راه اندازی شده است.