آسفالت معابر شهرکرد ، شهردار شهرکرد گفت: عملیات موج گیری و تراش آسفالت معابر شهرکرد با استفاده از ۵ هزار تن آسفالت از امشب آغاز می‌شود.

بهادر عبدالغنی با بیان اینکه آسفالت مناسب معابر و خیابان‌های شهر یکی از مطالبات شهروندان از شهرداری است، اظهارداشت: عملیات موج گیری و تراش آسفالت معابر شهرکرد با استفاده از ۵ هزار تن آسفالت با اعتباری بالغ بر ۵۰ میلیارد ریال انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه موج‌گيري و تراش آسفالت توسط ۲۵ نیروی انسانی به‌صورت مستقیم انجام می‌شود، افزود: ۲۰ هزار متر مربع از معابر سطح شهر موج‌گيري، تراش و تازه‌سازي آسفالت آن انجام می‌شود.

آسفالت معابر شهرکرد

شهردار شهرکرد با بیان اینکه عملیات این پروژه از ساعت ۲۱ امشب از میدان قمر بنی هاشم(ع) آغاز می‌شود، بیان کرد: تا پایان عملیات اجرای پروژه آسفالت‌ریزی در رفت و آمد شهروندان اختلال ایجاد می‌شود که ضمن عذرخواهی از همشهریان تقاضا می‌گردد مردم عزیز همچون گذشته همکاری لازم را با مدیریت شهری داشته باشند.

عبدالغنی با بیان اینکه از هیچ تلاشی برای رشد و توسعه شهر فروگذار نمی‌کنیم، خاطرنشان کرد: در حال حاضر در راستای عمران و آبادانی شهر، کارهای ارزنده‌ای به ویژه در حوزه عمرانی و به‌سازی و بازسازی خیابان‌ها و معابر انجام شده است.

پایگاه خبری تحلیلی چهارمحال آنلاین استان چهارمحال و بختیاری | سایت خبری چهارمحال آنلاین به همت جوانان انقلابی استان چهارمحال و بختیاری با هدف ارائه جدید ترین اخبار استان و شهرستان ها راه اندازی شده است.