آغاز انتقال اجساد قربانیان هواپیمای ترک با بالگرد ،به گزارش چهارمحال آنلاین؛ اقبال عباسی استاندار چهارمحال و بختیاری از آغاز انتقال اجساد از محل سقوط هواپیما به محل پشتیبانی خبر داد.وی افزود: دقایقی پیش سه جسد از ۱۰ جسد پیدا شده قربانیان حادثه سقوط هواپیمای ترک بوسیله بالگرد به محل پیشتیبانی انجام گرفت.عباسی ادامه داد: اجساد به ترتیب با بالگرد منتقل و برای انجام مراحل قانونی تحویل مقامات می شود.به گفته وی، هنوز جست و جو برای پیدا کردن یک جسد دیگر ادامه دارد.

جعبه سیاه هواپیما پس از تشریفات قانونی تحویل مقامات ترکیه ای می شود
استاندار چهارمحال وبختیاری گفت: جعبه سیاه جت شخصی ترکیه ای پس از تشریفات قانونی تحویل مراجع و مقامات ترکیه ای می شود.
به گزارش چهارمحال آنلاین ؛ اقبال عباسی استاندار چهارمحال وبختیاری گفت: جعبه سیاه جت شخصی ترکیه ای پس از تشریفات قانونی تحویل مراجع و مقامات ترکیه ای می شود.
وی افزود: جعبه سیاه هواپیما پیدا شده و کارشناسان هواپیمایی کشورمان نیز در حال انجام مقدمات انتقال جعبه سیاه هستند.
عباسی ادامه داد: واگذاری جعبه سیاه نیازمند تشریفات قانونی و حکم دادستانی است.
استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: به دنبال انجام انتقال اجساد قربانیان سانحه هوایی در منطقه هستیم تا در کوتاه ترین زمان اجساد را تحویل خانواده های آنان نماییم.
وی ادامه داد: هشت تیم تخصصی متشکل از ۵۰ نیروی امدادی همراه با نیروهای یگان ویژه شامگاه یکشنبه در منطقه دورک اناری شهرستان کیار در این استان کار امداد رسانی را از نخستین ساعات آغاز کرده اند و امروز صبح نیز در حال انجام مقدمات انتقال اجساد با بالگرد هستند.
ورود چهار تن از کارشناسان هواپیمایی کشور برای بررسی ابعاد حادثه به منطقه
معاون سیاسی و امنیتی و اجتماعی استانداری چهارمحال و بختیاری گفت: چهار تن از کارشناسان هواپیمایی کشورمان با حضور در شهرستان کیار محل سقوط هواپیمای ساقط شده ترکیه ای، برای بررسی ابعاد حادثه و انتقال جعبه سیاه هواپیما وارد منطقه شده اند.
جعفر مردانی معاون سیاسی و امنیتی و اجتماعی استانداری چهارمحال و بختیاری از استقرار خودرو ویژه حمل اجساد ۱۱ جان‌باخته حادثه هواپیمای ترکیه ای در منطقه دورک اناری شهرستان کیار خبر داد.
وی افزود: استاندار چهارمحال و بختیاری نیز با حضور در منطقه بر حسن انجام کارهای امدادی و مدیریت بحران نظارت دارد.
مردانی پیش بینی کرد با مساعد شدن هوا، و حضور تیم ها و نیروهای تخصصی امداد پرسانی، کار انتقال اجساد امروز به پایان برسد.
معاون سیاسی و امنیتی و اجتماعی استانداری چهارمحال و بختیاری همچنین گفت: خانواده قربانیان به منظور انجام تشریفات قانونی وارد فرودگاه شهرکرد شدند.
مردانی همچنین گفت: چهار تن از کارشناسان هواپیمایی کشورمان با حضور در شهرستان کیار محل سقوط هواپیمای ساقط شده ترکیه ای، برای بررسی ابعاد حادثه و انتقال جعبه سیاه هواپیما وارد منطقه شده اند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی چهارمحال آنلاین استان چهارمحال و بختیاری | سایت خبری چهارمحال آنلاین به همت جوانان انقلابی استان چهارمحال و بختیاری با هدف ارائه جدید ترین اخبار استان و شهرستان ها راه اندازی شده است.