شما اینجا هستید
اجتماعی » آمادگی دستگاه های اجرایی برای میزبانی از گردشگران عید فطر

آمادگی دستگاه های اجرایی برای میزبانی از گردشگران عید فطر

آمادگی دستگاه های اجرایی برای میزبانی از گردشگران عید فطر ،مسوولان دستگاه های متولی چهارمحال و بختیاری از آمادگی استان برای میزبانی از گردشگران عید سعید فطر خبر دادند.

مدیرکل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری با اشاره به استقبال گردشگران از این استان در روزهای گرم سال گفت: برای اسکان مسافران تعطیلات عید سعید فطر در این استان ۹۰۰ کلاس درس آماده شد.

فرحناز قائدامینی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار چهارمحال آنلاین تاکید کرد: این تعداد کلاس درس در قالب ۱۱۷ مدرسه پیش بینی، تجهیز و آماده شده است.

وی افزود: برای راهنمایی و تسهیل در روند خدمات رسانی به مسافران تعطیلات عید سعید فطر در چهارمحال و بختیاری ۲۱ پایگاه از سوی اداره کل آموزش و پرورش استان فعال شد.

قائدامینی تصریح کرد: ۱۷۳ نفر از عوامل اجرایی آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری برای خدمات رسانی مطلوب به مسافران تعطیلات عید سعید فطر در این استان در نظر گرفته شده است.

سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری نیز در این خصوص به خبرنگار ایرنا گفت: تامین کالاها و اقلام اساسی مورد نیاز در بازار استان برای تعطیلات عید سعید فطر انجام شده است.

محمد کاظم منزوی تاکید کرد: در تعطیلات عید سعید فطر هیچ کمبودی در بازار چهارمحال و بختیاری وجود ندارد.

وی یادآور شد: گوشت قرمز و گوشت مرغ مورد نیاز برای تعطیلات عید سعید فطر در شهرستان های چهارمحال و بختیاری به میزان کافی پیش بینی و تامین شده است.

منزوی تصریح کرد: برای ارائه به موقع خدمات مورد نیاز مسافران تعطیلات عید سعید فطر امسال در چهارمحال و بختیاری فهرست گروه های مختلف اصناف به دستگاه های اجرایی استان اعلام شده است.

وی اظهار داشت: در تعطیلات عید سعید فطر کشتارگاه های چهارمحال و بختیاری فعال خواهد بود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر چهارمحال و بختیاری نیز در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: برای تعطیلات عید سعید فطر هم اینک ۲۴ پایگاه ثابت و سیار، یک تیم سیلاب، ۵ تیم کوهستان و یک فروند بالگرد در استان مستقر شد.

سید احمد مرتضوی فرد توصیه کرد: مردم از نزدیکی به رودخانه ها، حاشیه سدهای خاکی و رفتن به ارتفاعات بالا پرهیز کنند.

وی افزود: در این مدت مرخصی تمامی مدیران و داوطلبان جمعیت هلال احمر چهارمحال و بختیاری لغو شده است.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد نیز در این خصوص به خبرنگار ایرنا گفت: برای تعطیلات عید سعید فطر ۲۴ مرکز شبانه روزی، ۵۰ پایگاه اورژانس و ۱۱ بیمارستان و کلینیک فعالیت دارد.

سید راشد جزایری تاکید کرد: در این مدت ۱۸ گروه ۲ نفره در شهرستان های چهارمحال و بختیاری برای سنجش آب و مواد غذایی فعالیت می کنند.

چهارمحال و بختیاری بیش از ۲۴۰ جاذبه طبیعی، تاریخی و گردشگری دارد و در روزهای گرم سال میزبان گردشگران استانهای کشور است.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری چهارمحال آنلاین | پایگاه خبری تحلیلی استان چهارمحال و بختیاری

error: Content is protected !!