آمادگی دستگاه های اجرایی برای میزبانی از گردشگران عید فطر

آمادگی دستگاه های اجرایی برای میزبانی از گردشگران عید فطر ،مسوولان دستگاه های متولی چهارمحال و بختیاری از آمادگی استان برای میزبانی از گردشگران عید سعید فطر خبر دادند.

مدیرکل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری با اشاره به استقبال گردشگران از این استان در روزهای گرم سال گفت: برای اسکان مسافران تعطیلات عید سعید فطر در این استان ۹۰۰ کلاس درس آماده شد.

فرحناز قائدامینی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار چهارمحال آنلاین تاکید کرد: این تعداد کلاس درس در قالب ۱۱۷ مدرسه پیش بینی، تجهیز و آماده شده است.

وی افزود: برای راهنمایی و تسهیل در روند خدمات رسانی به مسافران تعطیلات عید سعید فطر در چهارمحال و بختیاری ۲۱ پایگاه از سوی اداره کل آموزش و پرورش استان فعال شد.

قائدامینی تصریح کرد: ۱۷۳ نفر از عوامل اجرایی آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری برای خدمات رسانی مطلوب به مسافران تعطیلات عید سعید فطر در این استان در نظر گرفته شده است.

سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری نیز در این خصوص به خبرنگار ایرنا گفت: تامین کالاها و اقلام اساسی مورد نیاز در بازار استان برای تعطیلات عید سعید فطر انجام شده است.

محمد کاظم منزوی تاکید کرد: در تعطیلات عید سعید فطر هیچ کمبودی در بازار چهارمحال و بختیاری وجود ندارد.

وی یادآور شد: گوشت قرمز و گوشت مرغ مورد نیاز برای تعطیلات عید سعید فطر در شهرستان های چهارمحال و بختیاری به میزان کافی پیش بینی و تامین شده است.

منزوی تصریح کرد: برای ارائه به موقع خدمات مورد نیاز مسافران تعطیلات عید سعید فطر امسال در چهارمحال و بختیاری فهرست گروه های مختلف اصناف به دستگاه های اجرایی استان اعلام شده است.

وی اظهار داشت: در تعطیلات عید سعید فطر کشتارگاه های چهارمحال و بختیاری فعال خواهد بود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر چهارمحال و بختیاری نیز در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: برای تعطیلات عید سعید فطر هم اینک ۲۴ پایگاه ثابت و سیار، یک تیم سیلاب، ۵ تیم کوهستان و یک فروند بالگرد در استان مستقر شد.

سید احمد مرتضوی فرد توصیه کرد: مردم از نزدیکی به رودخانه ها، حاشیه سدهای خاکی و رفتن به ارتفاعات بالا پرهیز کنند.

وی افزود: در این مدت مرخصی تمامی مدیران و داوطلبان جمعیت هلال احمر چهارمحال و بختیاری لغو شده است.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد نیز در این خصوص به خبرنگار ایرنا گفت: برای تعطیلات عید سعید فطر ۲۴ مرکز شبانه روزی، ۵۰ پایگاه اورژانس و ۱۱ بیمارستان و کلینیک فعالیت دارد.

سید راشد جزایری تاکید کرد: در این مدت ۱۸ گروه ۲ نفره در شهرستان های چهارمحال و بختیاری برای سنجش آب و مواد غذایی فعالیت می کنند.

چهارمحال و بختیاری بیش از ۲۴۰ جاذبه طبیعی، تاریخی و گردشگری دارد و در روزهای گرم سال میزبان گردشگران استانهای کشور است.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی چهارمحال آنلاین استان چهارمحال و بختیاری | سایت خبری چهارمحال آنلاین به همت جوانان انقلابی استان چهارمحال و بختیاری با هدف ارائه جدید ترین اخبار استان و شهرستان ها راه اندازی شده است.