شما اینجا هستید
اسلایداصلی » آمریکا از هر طریقی به دنبال ضربه‌زدن به ایران است

آمریکا از هر طریقی به دنبال ضربه‌زدن به ایران است

آمریکا از هر طریقی به دنبال ضربه‌زدن به ایران است ،خطیب موقت جمعه شهرکرد با اشاره تحریم های دشمن علیه مردم ایران تاکید کرد:آمریکا به هر طریقی به دنبال ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی ایران است.

حجت الاسلام سید ابوالحسن فاطمی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه شهرکرد در مصلای امام خمینی(ره) به حوادث اخیر عراق اشاره کرد و اظهار داشت: در خصوص مساله اعتراضات اخیر، اگر چه ابتدا با رویکرد اقتصادی و معیشتی بود اما عده‌ای از جمله دختر صدام و کشورها بیگانه نظیر آمریکا و عربستان، این اعتراضات را به انحراف کشاندند و قصد بیگانگان ، ضربه زدن به ایران بود.

به گفته وی، آمریکا از هر طریقی می‌خواهد به ایران ضربه بزند و در عراق به دنبال ایجاد تنش بود تا بتوانند به شیعیان و مرجعیت ضربه بزنند و که تلاش مردم و مرجعیت این فتنه سعودی و آمریکایی در عراق خنثی شد.

خطیب موقت جمعه شهرکرد اظهار داشت: حادثه انفجار آرامکو و پیروزی انصارالله یمن باعث خشم عربستان شده است از این رو عربستانیها به دنبال انتقام‌گیری از شیعیان هستند.

فاطمی رفع مشکلات اقتصادی را خواستار شد و گفت: کاستیها ، مشکلات و سختی ها باید از پیش روی مردم برداشته شود و این وظیفه مسوولان است و دشمن می‌خواهد از این کاستی ها به نفع خود سوء استفاده کند.

وی با اشاره به نقش مجلس در تصمیم گیری ها کشور گفت: تا پیش از انقلاب اسلامی، مجلس را می توانستند منحل کند اما در نظام جمهوری اسلامی ایران ، هیچ کس نمیتواند مجلس را منحل کند و مجلس باید خانه ملت باشد و مانند مرحوم مدرس با بصیرت تصمیم درست بگیرد و کارهای مجلس باید شفاف شود.

فاطمی با اشاره به ابتلای تعدادی از مردم یکی از روستاهای شهرستان لردگان به ویروس HIV تاکید کرد: مسوولان به دنبال التیام بخشی درد مردم این روستا باشند و درمان سریع مردم این روستا باید در اولویت باشد و برای حفظ سلامت مردم این روستا باید تلاش کرد.

به گفته وی، بصیرت مردم اجازه سوء استفاد دشمن از این مساله داده نشد و امید است مردم گرفتار نیز مشکلات‌شان حل شود.

در هفته گذشته تعدادی از مردم یکی از روستاهای شهرستان لردگان به ویروس HIV مبتلا شدند و مسوولان به دنبال درمان افراد این روستا هستند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری چهارمحال آنلاین | پایگاه خبری تحلیلی استان چهارمحال و بختیاری

error: Content is protected !!