شما اینجا هستید
اجتماعی » آمریکا بدنبال تقویت رژیم صهیونیستی در منطقه است

آمریکا بدنبال تقویت رژیم صهیونیستی در منطقه است ،نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد گفت: مقابله با مقاومت و تقویت اسرائیل هدف اصلی آمریکا در منطقه است.به گزارش چهارمحال آنلاین ، حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی نکونام شامگاه چهارشنبه در دومین شورای فرهنگ عمومی چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: جنایات همیشگی و مستمر آمریکا به ویژه در انتقال سفارتخانه خود از اسرائیل به قدس عامل اصلی کشتار فلسطینی هاست.وی افزود: هم اینک حفظ رژیم غاصب اسرائیل برای آمریکا به مساله ای حیثیتی تبدیل شده است.نکونام تصریح کرد: به زودی با نابودی اسرائیل زمینه حذف استکبار جهانی از منطقه فراهم می شود.وی یادآور شد: وجود افزون بر ۱۷ هزار شهید ترور در ایران نشانه مظلومیت جمهوری اسلامی است.رئیس شورای فرهنگ عمومی چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: نظام سلطه همواره ایران را به عنوان عامل اصلی تروریسم معرفی می کند.
وی با اشاره به فرا رسیدن ماه مبارک رمضان گفت: توجه به فرهنگ عمومی باعث ارزش گذاری به ارزش های والای مورد توجه حق تعالی می شود.
نکونام تاکید کرد: تقویت امر به معروف و نهی از منکر در ماه مبارک رمضان مورد توجه همگان باشد.
دبیرکل بنیاد هابیلیان خانواده شهدای ترور نیز گفت: تکلیف استکبار جهانی با جمهوری اسلامی مشخص است.
سید محمدجواد هاشمی نژاد تصریح کرد: استکبار جهانی برای شکست جمهوری اسلامی افزون بر ۵۰ قطعنامه علیه ایران صادر کرد.
وی افزود: ماموریت ترور ۱۷ هزار شهید در حوادث تروریستی ایران برعهده ۳۵ گروهک تروریستی دارای دفتر رسمی در کشورهای غربی است.
هاشمی نژاد اظهار کرد: بهترین و موثرترین شیوه مبارزه با استکبار جهانب جلوگیری از فراموشی جنایات و خیانت های غربی ها علیه ایران در حوادث تروریستی و دوران جنگ تحمیلی است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیر شورای فرهنگ عمومی چهارمحال و بختیاری نیز گفت: امسال یادواره ۱۵۲ شهید ترور این استان در شهرکرد برگزار می شود.
جواد کارگران دهکردی تاکید کرد: همچنین مرکز جمع آوری اسناد و آثار آیت الله العظمی سید ابوالقاسم نجفی دهکردی در دانشگاه شهرکرد دایر خواهد شد.
وی یادآور شد: اعضای شورای فرهنگ عمومی چهارمحال و بختیاری کلیات اجرایی طرح فرهنگی حمایت از کالای ایرانی را تصویب کردند.
در ۴۰ سال گذشته ۱۷ هزار ایرانی در حوادث تروریستی طراحی شده از سوی استکبار جهانی ترور شده اند که از این تعداد ۱۵۲ نفر اهل چهارمحال و بختیاری هستند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری چهارمحال آنلاین | پایگاه خبری تحلیلی استان چهارمحال و بختیاری

error: Content is protected !!