شما اینجا هستید
اخبار IT » آموزش هدفمند در توانمندسازی کارهای نوپای فاوا

آموزش هدفمند در توانمندسازی کارهای نوپای فاوا ،رئیس پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری آموزش‌های هدفمند و برنامه ریزی شده و مشاوره‌های تخصصی را از راه‌های توانمندسازی کسب و کارهای نوپای فاوا عنوان کرد و گفت: امیدواریم در سال جدید شاهد رشد و شکوفایی کشور در زمینه تولید محتوا، نرم افزار و خلق ارزش افزوده در این حوزه باشیم.
به گزارش چهارمحال آنلاین ؛ اسماعیل پیرعلی رئیس پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری امروز در نشست تخصصی پارک علم و فناوری و اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان با موضوع “مرکز تسهیل گری کسب و کارهای نوپای فاوای” چهارمحال و بختیاری، با تاکید بر حمایت از محصولات و کالاهای ایرانی اظهار داشت: با توجه به دانش فنی و توانمندی شرکت‌های فعال در حوزه فناوری اطلاعات، تولیدات نرم افزاری جوابگوی نیاز کشور خواهد بود و حتی میتوان این محصولات را به بازارهای خارجی عرضه نمود.
وی آموزش‌های هدفمند و برنامه ریزی شده و مشاوره‌های تخصصی را از راه‌های توانمندسازی کسب و کارهای نوپای فاوا عنوان نمود و اظهار امیدواری کرد در سال جدید شاهد رشد و شکوفایی کشور در زمینه تولید محتوا و نرم افزار و خلق ارزش افزوده در این حوزه خواهیم بود.
باید فرهنگ سازی برای ایجاد استارتاپ‌های موفق بین دانشجویان و دانش‌آموزان گسترش یابد
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان نیز در این جلسه حمایت از کسب و کارهای نوپای فاوا را از مهمترین برنامه ای این اداره کل عنوان نمود و افزود: این اداره کل پس از راه اندازی مرکز “آپا” و مرکز “تسهیل گری کسب و کارهای نوپای فاوا” با همکاری پارک علم و فناوری و مراکز دانشگاهی استان، راه اندازی صندوق سرمایه گذاری ریسک پذیر از طریق صندوق وجوه اداره شده وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات را در دستور کار قرار داده است.
مرتضی بلالی با اشاره به دوره‌های آموزشی برگزار شده توسط مرکز تسهیل گری کسب و کارهای نوپای فاوا خواستار برگزاری این دوره‌ها در دیگر شهرستان های استان شد.
وی تصریح کرد: فرهنگ سازی برای ایجاد استارتاپ‌های موفق نه تنها در میان دانشجویان بلکه باید در میان دانش آموزان نیز گسترش یابد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری چهارمحال آنلاین | پایگاه خبری تحلیلی استان چهارمحال و بختیاری

error: Content is protected !!