استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به سفر رییس‌جمهور به لبد بازفت در خردادماه امسال و بهره‌برداری از ۲ مدرسه مصوب هیات دولت در این منطقه، تاکید کرد: توزیع عدالت‌محورانه امکانات در مناطق محروم، از اولویت‌های اصلی دولت سیزدهم است.

غلامعلی حیدری روز دوشنبه در آیین نمادین شور عاطفه ها در دبیرستان فجر اسلام با اشاره به اقدامات جهادی دولت سیزدهم یادآور شد:پس از سه ماه از دستور رییس جمهور به صورت جهادی مدارس ساخته شد تا دانش‌آموزانی که در لبد از رفتن به مدرسه محروم بودند، اکنون بتوانند در کلاس درس حاضر شوند.

به گفته وی، آبرسانی، تکمیل خانه‌های روستایی، اتصال به شبکه سراسری برق و شبکه مخابرات و اینترنت پس از دستور رییس‌جمهور در این منطقه اجرایی شد.

به گفته وی، عملیات عمرانی آبرسانی به ۴۳ روستای چهارمحال و بختیاری برای تامین آب شرب مردم یکی دیگر از برنامه‌های دولت برای رفع مشکلات مناطق محروم در استان است.

وی گفت: تلاش دولت اجرای عدالت‌محوری در مناطق محروم است و معاندان و دشمنان خارجی نظام جمهوری اسلامی نمی‌خواهند مردم طعم مدیریت جهادی و عدالت را بچشند و مانع تراشی و اخلال ایجاد می‌کنند.

حیدری تصریح کرد: نظام جمهوری اسلامی ایران تلاش رفع محرومیت در مناطق مختلف است و تلاش می‌کند عدالت در توزیع امکانات انجام شود.

استاندار چهارمحال و بختیاری علم‌آموزی و مشورت به دانش‌آموزان را نوعی بخشش دانست و گفت: باید بخشش را بین دانش‌آموزان به یک فرهنگ عمومی تبدیل کرد.

حیدری با اشاره به ایثارگری رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس یادآور شد:سردار شهید حاج قاسم سلیمانی با بخشش جان خود به دنبال دفاع از کشور بود که بدخواهان این شهید بزرگوار را ترور و شهید کردند و این بخشش حاج قاسم یک نمونه برگزار است که می‌تواند برای جوانان الگو باشد.

وی با گرامی‌داشت هفته نیروی انتظامی گفت: پلیس با هدیه دادن و بخشش امنیت با سختی و مشقت برای امنیت کشور و جامعه گام برد می‌دارد و این نوعی بخشش است.

آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی رییس‌جمهور و تعدادی از اعضا هیات دولت روز پنجشنبه ۲۱ خردادماه به چهارمحال و بختیاری سفر کردند و در نخستین برنامه کاری از طریق بالگرد راهی منطقه سخت‌گذر لبد شهرستان کوهرنگ شدند.

چهارمحال آنلاین استان چهارمحال و بختیاری | سایت خبری چهارمحال آنلاین به همت جوانان انقلابی استان چهارمحال و بختیاری با هدف ارائه جدید ترین اخبار استان و شهرستان ها راه اندازی شده است.